Haley objeví krabici se starými věcmi, mezi nimiž je také záznamník její matky, na němž je nahráno, jak oznámila Philovi, že je těhotná. Spolu s ostatními sourozenci se tak Haley rozhodne si z rodičů vystřelit. Jay už má dost toho, jak je Manny vybíravý a nutí jej sníst nakládanou okurku. Glorie na to zareaguje tím, že přiměje Jaye, aby snědl krvavou klobásu od její matky. Jay zase pro změnu nařídí Glorii, aby drbala Stellu na bříšku, kterého se ona štítí. Mitchell a Cameron řeší obrovské výdaje kvůli svatbě, a tak jsou nuceni prodat něco cenného. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hmmm, v podstatě nenápadný děj a přitom jsem se tak dobře bavil. Znovu jsem se dokázal zasmát i u scén s Mitchellem a Cameronem, a to už něco znamená. Díl každopádně přinesl mnohá poučení, takže, kdybych měl potomstvo, dával bych si pozor na upomínkové předměty, a pokud bych něco neochutnal, nezavrhoval bych to. No, tím druhým si tak jistý nejsem. // "Proč si to nechali?" "Mám snad jméno!" "Myslím záznamník." "Aha." ()

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle byla hodně dobrá epizoda. Opravdu jsem se bavil a to na všech frontách. Objevení starých nahrávek z diktafonu, kde slyšíme Claire, Phila a Mitchela, reakce děcek nebo hecování v Jayově rodině, kdo co sní a jestli Glorie podrbe psa na břichu.. prostě zábava za 5*. ()