Taková moderní rodinka - Série 6 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2014–2015, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Aubrey Anderson-Emmons, Patrick Carlyle, Rebecca Mozo, Robert Desiderio, Adam Devine, Sam Lloyd, Rory Scovel, Folake Olowofoyeku, Semi Anthony, Madison Iseman, Steve Zahn, Andrea Anders, Tyne Daly, Jon Polito, Fiona Gubelmann, Ben Lawson, Finneas O'Connell, Raegan Revord, Tucker Smallwood, Jerry Lambert, Jenny Curtis, Michael Urie, Nicholas Gonzalez, Heather Mazur, Nigella Lawson, Kristen Johnston, John Karna, Marcus Folmar, Raymond McAnally, Sunkrish Bala, LaMonica Garrett, Molly McCook, Sterling Sulieman, Rob Riggle, Fred Willard, Elimu Nelson, Alex Wyse, Aya Cash, Chasty Ballesteros, Craig Welzbacher, Stephanie Beatriz, Roger Bart, Eve Brenner, Nathan Lane, Elizabeth Banks, Penn Jillette, Natasha Leggero, Matthew Risch, Kevin Daniels, Garrett Boyd, Mandy Levin, Helen Siff, Reid Ewing, Robbie Amell, Laura Ashley Samuels, Millie Bobby Brown, Will Sasso, Alyson Reed, Ayumi Iizuka, Oceane Bucaille, Oliver Platt, Chris Prinzo, Lucas Di Medio, Andrew Daly, Benjamin Bratt, Suraj Partha, Anjali Bhimani, Ajay Mehta, Lexi DiBenedetto, Horatio Sanz, Joe Mande, Jeremy Scott Johnson, Brooke Sorenson, Matt Besser, Carlito Olivero, Monica Young, Vaughn Armstrong, Rachel Sterling, Laura Ashley Samuels (a.z.), Lauren Robertson, Ramone Hamilton, Rowan Russell, Anthony Alabi, Kevin Cahoon, Jenn Liu

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Šestá sezóna se mi jeví jako druhá nejslabší, poslední zůstává stále třetí řada. Některé epizody byly přece jen příliš slabé, tvůrci si už první sérií nasadili laťku vysoko, a tentokrát už ji museli i podlézat, protože humor někdy poněkud zeslábl a například noví sousedé Dunphyových podle mě seriálu příliš neprospívají. Přesto se nejednou ukázalo, že má Modern Family stále co nabídnout, takže se opět těším na další pokračování.(4.3.2019)

První slabší série, kde se většina dílů blíží k průměru a zachraňují to jen výjimečně díly, které jsou zase naopak až geniálně komedické. (nejlepší epizoda - Connection Lost)(27.1.2019)