Kdo přitáhl do celé rodiny nachlazení? I ti nejsilnější jednotlivci jsou postupně nakaženi, a tak se stupňuje skrytá nenávist vůči pacientovi nula. Na základě svatebního videa, jehož rodinné promítání se má brzy uskutečnit, Phil zjišťuje, že to on je zdrojem nákazy a snaží se tak z videa vystříhat a následně přetočit všechny inkriminující momenty. Cameron se musí vyrovnat se složitou otázkou. Má posadit na lavičku Mannyho, kterému se ve fotbale nedaří, a znepřátelit si tak Jaye s Glorií, nebo má klást na první místo úspěch mužstva? Glorie přisuzuje Mannyho neúspěšnost Jayovi, který je na chlapce tvrdý. Claire se i v nemoci vydává na pracovní schůzku, aby nezklamala otce a byla stále za tu jeho silnou a nezlomnou dcerušku. Haley se nechce na rodinné setkání, aby tam nepotkala Andyho, kterému se již dlouho vyhýbá. Lily si našla kamarádku, která je inteligentní. Mitchell z toho má velkou radost, ale otázkou je, zda mu vydrží? (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Choroba, která se šířila třetí epizodou, způsobila dostatek vtipných situací, abych se mohl dobře bavit. I přesto jsem měl pocit, že by byli tvůrci schopni ještě lepšího výkonu (už mě o tom mnohokrát přesvědčili), takže jsem nakonec nehodnotil plným počtem hvězdiček. 4*+ // "Měla jsem závratě. Motala se mi hlava i z podpatků. Nosila jsem kecky. Nechápu, jak v tom lidi dokážou chodit." / "S velkou krásou přichází velká zodpovědnost." ()

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Phil a jeho umění s kamerou, zeleným plátnem a přetáčením scén. To je záruka dobré zábavy. Video ze svatby Cama a Mitchela bylo k popukání, jen nevím, jestli to bylo tak vtipné nebo nechutné. :) ()