A opět je tu Halloween! Tentokrát se ho u Dunphyů ujímá Phil a dělá to přesně tak, jak si to Claire nepřeje. Dosti už bylo kostlivců, krve, pavučin a strašení. Přichází zábava a Úžasňákov! Tyto velkolepé plány narušují noví sousedé, kteří začnou Claire s Philem hecovat, kdo bude mít strašidelnější výzdobu a vyhraje tak v ulici jakousi soutěž o nejlepší Halloween. Philovu pojetí se vysmějí a to si Claire nenechá líbit. Noví sousedé se však neštítí ničeho. Na pozadí tohoto sporu řeší Jay svoji halloweenskou masku, protože nechce být tradičně převlečen za někoho nevzhledného, a Mitchell má starosti s prací, neboť mu hrozí, že prohraje svůj další případ. (cheyene)

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ti novì sousedé Phila a Claire mi nesedí. Nejsou mi sympatičtí, ale třeba i v budoucnu dobře okoření některé ty epizody. Halloween Dunphyové tradičně prožívají, takže je co sledovat. :) ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Netušil jsem, že to kdy budu muset napsat, ale Phil mi pokazil Halloween. Pokud jde o mě, nechal bych tento svátek v Claiřině režii, Phil disponuje mnohými talenty, ale k Halloweenu patří hororová atmosféra a i Phil často uznává, že je Claire nejděsivější postavou seriálu. // "Ale koukni na tohle, králíčka máme." "Hopíku!!!!!" ()