Taková moderní rodinka - Série 8 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2016–2017, 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Gabriel Mann

Stephanie Beatriz, Celia Weston, David Blaine, Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Aubrey Anderson-Emmons, Jeremy Maguire, Ernie Hudson, Brent Jennings, Martin Short, Andrew Daly, Nathan Fillion, Caleb Smith, Robert Costanzo, Sam Daly, Shannon Cochran, Sam Horrigan, Bjorn Johnson, Rob Brownstein, Maurice Godin, Becky Thyre, Jerry Lambert, Ashwin Gore, Joely Fisher, Vanessa Bayer, Connor Gibbs, Chad Roberts, Kelsey Grammer, Fred Willard, Faith Prince, Shelley Long, Lauren Bowles, David Hoffman, Marissa Cuevas, William Utay, Darcy Donavan, Susan Beaubian, Elizabeth Banks, Peyton Manning, Victor Garber, Rob Riggle, Jonathan Chase, Robert Baker, Oliver Platt, Will Sasso, Dot-Marie Jones, Harrison White, Jane Krakowski, Charles Barkley, Sarah Baker, Kenny Johnston, Rick Holmes, Krista Allen, Niecy Nash, Reid Ewing, Benjamin Bratt, Winston Duke, Jaime Moyer, Joe Mande, Rahnuma Panthaky, DeAndre Jordan, Matt Besser, Selah Victor, Christina Burdette, Sari Arambulo, Lindsey Kraft, Stephen Lloyd, Gwen Van Dam, Kue Lawrence, Cassidy Naber, Spenser McNeil, Jeremy Saville, Jackie Seiden, Paula Christensen

Scénografie:

Claire Bennett

Kostýmy:

Pamela Withers

Asi nejslabší série, ale pořád ještě návyková zábava. Snad to ale tvůrci ukončí dřív, než téhle rodince dojde dech úplně.(26.9.2017)

Osmá sezóna si u mě nasbírala čtyři hvězdičky, ale přiznávám, že mě některé epizody docela zklamaly a většině chyběl ten dokonalý humor, na který jsem si už zvykl. Ne, že bych se nebavil, jen jsem měl pocit, jakoby se tvůrci nechtěli příliš přepínat a raději si vybírali klidnější a pohodlnější cestu. Škoda, tahle řada patřila určitě k těm slabším a já tiše doufám, že si u deváté série napravím chuť. 4*-(20.3.2019)