A je tu opět Díkůvzdání. Pořádání se tentokrát ujme Mitchell s Cameronem, takže se celá rodina schází u nich. Cam pojme svátek ve farmářském a venkovském duchu, takže tu není nouze o domácí zvířata, kterých se bojí nejen Manny, ale také malý Joe. Glorie se snaží, aby z nich alespoň jeden její syn, ad hoc Joe, neměl strach. Jay musí dle nařízení lékaře na ruce nosit tlakoměr krevního tlaku. Alex se sbližuje s fotbalistou Dwightem, kterého oba gayové před časem ubytovali ve svém domě. Haley se snaží otci sdělit, že pojede s Rainerem na víkend do Caba a nezúčastní se tak tradičního rodinného fotbalového klání. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tušil jsem zradu už ve chvíli, kdy jsem zjistil, že oslava Díkůvzdání neprobíhá u Jaye, ale u dvou farmářských chlapců. Až na pár vtipných momentů to na mě působilo dost chabě a byl jsem zklamaný, že si tvůrci nechali uniknout parádní příležitost pro pěkně ujetý humor. // "Ale to nic, berme to pozitivně: "Kdo si dá kozu?" ()

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spíš slabší epizoda, ale v s přivřenýma očima to ještě na 4* je. Možná, že úplně nejlepším okamžikem je pasáž, kdy Claire namluví Mitchellovi, že Cameron jistě něco provedl, protože jinak by mu tak snadno neodpustil. ()