Reklama

Reklama

Obsahy(1)

A je tu opět Díkůvzdání. Pořádání se tentokrát ujme Mitchell s Cameronem, takže se celá rodina schází u nich. Cam pojme svátek ve farmářském a venkovském duchu, takže tu není nouze o domácí zvířata, kterých se bojí nejen Manny, ale také malý Joe. Glorie se snaží, aby z nich alespoň jeden její syn, ad hoc Joe, neměl strach. Jay musí dle nařízení lékaře na ruce nosit tlakoměr krevního tlaku. Alex se sbližuje s fotbalistou Dwightem, kterého oba gayové před časem ubytovali ve svém domě. Haley se snaží otci sdělit, že pojede s Rainerem na víkend do Caba a nezúčastní se tak tradičního rodinného fotbalového klání. (cheyene)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tušil jsem zradu už ve chvíli, kdy jsem zjistil, že oslava Díkůvzdání neprobíhá u Jaye, ale u dvou farmářských chlapců. Až na pár vtipných momentů to na mě působilo dost chabě a byl jsem zklamaný, že si tvůrci nechali uniknout parádní příležitost pro pěkně ujetý humor. // "Ale to nic, berme to pozitivně: "Kdo si dá kozu?" ()

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spíš slabší epizoda, ale v s přivřenýma očima to ještě na 4* je. Možná, že úplně nejlepším okamžikem je pasáž, kdy Claire namluví Mitchellovi, že Cameron jistě něco provedl, protože jinak by mu tak snadno neodpustil. ()

Reklama

Galerie (17)

Reklama

Reklama