Blíží se charitativní basketbalový zápas, který je pro Phila příležitostí, jak odčinit svoji chybu, po níž při loňském utkání jeho tým prohrál. Na toto klání se poctivě připravoval celý rok. Jay si všimne, že Joe ho příliš nerespektuje a je odhodlaný si úctu a poslušnost syna získat. Glorie se setkává s matkou jednoho dítěte z Mannyho třídy, s níž se vzájemně nemají rády. Haley vyrazí s Mitchellem na posezení k čaji o páté. Vykládají si a ve chvíli, kdy se chystá svému strýci svěřit intimní tajemství ohledně toho, co po ní Rainer chtěl v posteli, vchází do podniku právě její přítel. Mitche začíná užírat zvědavost, co mu jeho neteř chtěla prozradit. Ve firmě Claire odhalí problém se dřevem, které je toxické. Začíná boj o to, zda stihne zahladit stopy dříve, než si průšvihu všimne Jay. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Všechno dobré v této epizodě šlo tentokrát jasně za Philem, už jeho příprava na charitativní basketbalový zápas byla parádní, kvalitní bylo i samotné utkání a bavil jsem se i u aféry se dřevem. K mému překvapení mě tentokrát příliš nenadchla Gloriina snaha o společenský přínos, a to patří Glorie mezi mé oblíbené postavy. // "Někde se za tebe jeden zelený připínáček hodně stydí." ()