Mitchell si chce odpočinout a užít si jeden den o samotě, takže odjíždí do lázní. Potkává se tu však s Jayem, který o jeho odpočinkovém plánu věděl, avšak myslel si, že mu to u Camerona neprojde a užije si to tam sám. Phil a Claire jsou sami doma, chtějí si užít volnost a jeden druhého, což jim ale naruší postupně přicházející děti. Cameron nezvládne být sám v domě, a tak vyráží za Glorií, kde způsobuje zmatky, zejména s malým Joem a Mannym, jenž tu má dívčí návštěvu. (cheyene)

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po delším čase opět vynikající epizoda. Kdo by nechtěl mít čas od času den jen sám pro sebe, nic neřešit a nechat se jen tak rozmazlovat? Mitchell a Jay v této epizodě jednoznačně táhnou zábavu, byť Cameron s Mannym rovněž nemají chybu. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úniková epizoda se tvůrcům hodně povedla, znovu se mi potvrdilo, že pokud mě baví i Cameron, budu hodnotit plným počtem hvězdiček. Lázně s Jayem a Mitchellem byly dokonalým zážitkem, události v Jayově domě mi pěkně zahýbaly bránicí a útěk Thelmy a Louisy před vlastní rodinou to dorazil (v dobrém). // "A to je můj syn Douglas." / "Já mám aspoň přítele." "Seš hnusná!" ()