Phil s Claire stále chtějí slavit Halloween ve velkolepém stylu. Zdá se však, že jejich nadšení nikdo jiný nesdílí, takže jsou nuceni přemítat o tom, zda náhodou nemají ostatní pravdu. U Pritchettových jsou Mitch a Cam frustrováni z toho, jak dlouho Jayovi trvá dokončit rekonstrukci jejich kuchyně, což Mitche přiměje k tomu, aby se konečně postavil svému otci. Pohostinné Glorii mezitím dojde trpělivost, když Cam coby její host překročí únosnou mez. (HBO Europe)

cheyene

Helloween a Dunphyové, to je prostě dílo! I tentokrát se Claire s Philem pokoušejí o jedinečnost, avšak nyní mi to již nepřišlo vtipné. Celkový dojem však zvedl Jay s Mitchellem a závěr s plovoucí dýní a Dunphyovic potomky. ()

Necrotongue

Tak takhle tedy ne! Tvůrci mi už zase pokazili dojem z halloweenského dílu. Ve chvíli, kdy Claire nedostane prostor pro svůj pověstný krvák, těžko budu projevovat spokojenost. Navíc to jediné, co je v tomto seriálu otravnější než Cameron, jsou jeho stupidní historky. // "Divím se, že i když tě od vnoučat dělí jen trapná balící hláška, málem ses udusila v lednici." / "Výparů se nebojte, větráme." / "Jsi téměř nejhorší kluk, se kterým jsem kdy byla!" ()