EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)

Doncek odpad!

Bohužel odpad. Až se tento pořad bude prezentovat jako komediální live show tak mají u mě 5 hvězd. Jinak V. Plamínek je opravdu legenda. Šteně a zebra nemají chybu. ()

irri

Tady člověk neví, jestli má dát odpad nebo 5 hvězdiček, ale nakonec jsem zvolila tu druhou variantu, protože s Vlastíkem jsem prožila opravdu spoustu krásných chvílí plných zábavy. ()

Víteček

Musím dát za pět, protože tenhle pořad si nezaslouží být hodnocen na úrovni pořadu Volejte Věstce nebo podobných. Žádný z nich totiž neposkytuje tak nefalšovanou zábavu, jako tyhle výplody mnoha chorých myslí. Jolanda s Vlastíkem dalece přesahují současnou úroveň televizní zábavy a myslím, že by se mohli zábavností svých vystoupení směle měřit i s dvojicí Bohdalová, Dvořák. Stačí mi vzpomenout si na slizkou chobotnici, domorodce rodce či na bílé předky (i mamiknu bílou i tatínka bílého) a hned je na mé tváři úsměv. A jestli máte někdo zájem, napište mi otázku. Můžete nejvýše jednu a já vám zodpovím 3. ()

tsatsiki odpad!

Nejblbější pořad, co jsem viděl. Dokud tam byl Plamínek ok, ale pak jak to převzala Morgana a jí podobné slepice, tak to je hrůza a vymívání mozků. Bohužel se to rozrostlo na další tv.ACTIVE TV. ()

freddyreddy

Dávám tomu 5 hvězdiček!!! Z jediného prostého důvodu! Rání soutěž uvádí náš starý, dobrý a známý Ondra z náborového videa McDonaldu!!! Ondro do toho! A hlavně nezapomeň na okurku!!! :) [Jasný, jinak je to totální s*ačka] ()

Nikitoss95

Pardón, ano, tenhle pořad je odpad,ale dovolte mi rozdát tři hvězdičky Vlastíkovi Plamínkovi, Jolandě a Stanley Bradleymu, ti si to zaslouží ;D... Beckett51 vybral ty nejlepší skvostný hlášky bohyně všech kartářek Jolandy :D ()

Madhuri odpad!

"Já jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek, ŠTĚNĚNĚNĚĚNĚNĚNĚNNĚ ŠTĚNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ ŠTĚNĚ!" "Já jsem Jolanda, cikánka! Já sem cikánka! Kartyyy, cikánský kartyyy! Položíte my enom jednu otázku a já fám odpovým jenom tři!" Co na to říct do nebe volající retardace která by neměla být legální, a nebo ne vysílaná ve dne (ona je totiž ale vysílaná ve dne, v noci) na druhou stranu by jsme nepoznali tak zajímavé, tajuplné a šibalské osobnosti jako Vlastíka Palmínka a cikánku Jolandu (která je ovšem bílá jak stěna, ale určitě je cikánka)... ()

ElisD odpad!

Jsem pro tento pořad vyměnit za sekvenci hypnotod (hypnožáby) z Futuramy :-) Ne, opravdu, je to dokonalý vymazátor, dělání z blbých lidí ještě blbější. Ale svým způsobem mne to fascinuje a na pozadí si to pustím a zvráceně sleduju, kam až jsou lidé schopni zajít. Věštci a producenti, posílám vám energii šambala dvatisíce kozačkou do zlaté brány! ()

ondrach

2 hvězdy za to, že pořad je občas zpestřen volajícími, kteří si z toho dělají pr**l. Jinak opravdu blbost! ()

Florie odpad!

Asi se přidám k partě EZO.tv jako telepat, protože umím perfektně číst z myslí! 99,9 % lidí si myslí, že EZO.tv je naprostá hovadina! ()

DonFrolimo odpad!

Váhal sem dlouho nad pětihvězdou za nejlepší komediální seriál roku v kategorii "nechtěný smích", Plamínek by si nějakou sošku určitě zasloužil - třeba ezoterické ššššššššššššššššššššššššššššššššššštěněšštěněštěně... fuj ()

JonSnow odpad!

Totální katastrofa na české scéně....Našel jsem si jen jedno plus - Když příjdete domů celkem alkoholově znaveni, je to lepší než komedie k zasmání...Ať už jde o Jolandu nebo o Vlastíka Plamánka a jeho štěně ()

method1

Totální kraviny co tam dělají, kraviny co říkají, kraviny co dělají, naprosto nesmyslné cucání zmatených lidí...ale jednu hvězdu dát musím. Málo u čeho se zasměju, jako u tohohle. ()