EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

• Hakuna Matata

Příležitost dát něčemu odpad!, nic jinýho..(5.4.2012)

• infernet

No řekněte lidi, ale upřímně, viděli jste někdy větší hrůzu? Vždyť tohle hraničí s trestným činem! Chápu lidi, kteří tomu z recese dají plný počet, ale bohužel mezi ně já nepatřím.(31.5.2012)

• RigorMortis

Jednu hviezdu za krutoprísnu Jolandu :)(29.8.2012)

• 0linA

Vlastík Plamínek si za svou horlivost * zaslouží.(1.11.2012)

• JonSnow

Totální katastrofa na české scéně....Našel jsem si jen jedno plus - Když příjdete domů celkem alkoholově znaveni, je to lepší než komedie k zasmání...Ať už jde o Jolandu nebo o Vlastíka Plamánka a jeho štěně(14.2.2013)

• tsatsiki

Nejblbější pořad, co jsem viděl. Dokud tam byl Plamínek ok, ale pak jak to převzala Morgana a jí podobné slepice, tak to je hrůza a vymívání mozků. Bohužel se to rozrostlo na další tv.ACTIVE TV.(27.4.2013)

Nepřepynejte kanela! -Jolanda(21.7.2013)

• kubilov

Bohužel tam moje oblíbená Jolanda moc dlouho nevydržela, jinak by to bylo za pět! Jinak jsou moderátoři této show zřejmě tou pravou sebrankou na boj v zombie apokalypse, jelikož ani zombie by nevydržely ty jejich žvásty.(17.10.2013)

• method1

Totální kraviny co tam dělají, kraviny co říkají, kraviny co dělají, naprosto nesmyslné cucání zmatených lidí...ale jednu hvězdu dát musím. Málo u čeho se zasměju, jako u tohohle.(11.11.2013)

Pardón, ano, tenhle pořad je odpad,ale dovolte mi rozdát tři hvězdičky Vlastíkovi Plamínkovi, Jolandě a Stanley Bradleymu, ti si to zaslouží ;D... Beckett51 vybral ty nejlepší skvostný hlášky bohyně všech kartářek Jolandy :D(29.1.2015)

• tetraedr

1* za novou star, kterou tato relace stvořila a tou je JOLANDA. Má tam anděla a hodně míří vysoko.(29.1.2015)

• Madhuri

"Já jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek, ŠTĚNĚNĚNĚĚNĚNĚNĚNNĚ ŠTĚNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ ŠTĚNĚ!" "Já jsem Jolanda, cikánka! Já sem cikánka! Kartyyy, cikánský kartyyy! Položíte my enom jednu otázku a já fám odpovým jenom tři!" Co na to říct do nebe volající retardace která by neměla být legální, a nebo ne vysílaná ve dne (ona je totiž ale vysílaná ve dne, v noci) na druhou stranu by jsme nepoznali tak zajímavé, tajuplné a šibalské osobnosti jako Vlastíka Palmínka a cikánku Jolandu (která je ovšem bílá jak stěna, ale určitě je cikánka)...(13.7.2016)

• Tumbik

Legendární Jolanda a legendární Vlastík Plamínek, kteří jsou známí po celém internetu... Kdo ví, kde je jim teď konec...(20.12.2016)

• ajfelka

Vydržela jsem jeden díl a sama nechápu, jak jsem to zvládla. Asi to bylo tím, že "věštci" byli opravdoví kreténi a fascinovalo mě, kolik lidí je ochotných ty jejich kecy poslouchat, a co je horší, ještě se jimi řídit. No vlastně, když si to zaplatili... Lidská blbost je opravdu neomezená. Věštění z vody z Merlinovy misky zakoupené dozajista v Tescu, šílená ženská, která věští budoucnost z kresby pastelkami a Vlastík Plamínek, co hoří jako ohýnek... toho museli vykopnout i ze zvláštní školy. Ať ho televize na své náklady zavede k psychiatrovi, ať mu udělá vyšetření, ten přece nemůže být svéprávný!(26.6.2011)

• Pointed

Blbí a ještě blbější..(19.7.2011)

Tak tohle je fakt bomba!! Nejlepší je Vlastík Plamínek a jeho štěně tak asi tak...) a dále v hlavních rolích Aleš Fajx a jeho 3,2,1, šmitec:D a jako Stenley a rozhovor s koulema:D..Jinak další příběhy na youtube:) vřele doporučuju:)(8.8.2011)

Říká se, že smíchem se prodlužuje život, u EZO.TV sem si ho teda prodloužila o hezkou dobu, i když je to sranda škodolibá, z účinkujících a z lidí co tam volaj. Nejlepší je ten přihřátej Alešek Fajxu držitel boží pečetě a člen Merlinova řádu.(6.9.2011)

• mimuzik

Jedna hvězda za Vlastíka, to je démon !(20.9.2011)

• Amarok

Někdy tak nechtěně absurdní, že lépe by to nenapsal ani ten nejabsurdnější z absurdních dramatiků. Lidská hloupost je pro určité firmy zlatý důl a to v Ezu moc dobře vědí. Snad ty věštce alespoň hryže svědomí, že tolik nebohých důchodců oškubali o tolik peněz.(8.10.2011)

• IsaacClarke

Je to děs a odporné taháni peněz z lidí. Zneuživají (pověstnou) demenci českých důchodců a degradují skutečné věštce a lidi co doopravdy mají talent. Ti totiž nikdy neprovozují sve talenty takhle, ale lidi mají tendence házet je pak do stejného pytle s těmahle chujama. Druhá strana mince je ovšem ta, že pro člověka který je nad to povznesen je to perfektní zdroj humoru, pro zasmání s kamarády není nic lepšího než Vlastík Plamínek! Mé názory jsou tedy roporuplné, ale dávám odpad kvůli amorálnosti pořadu. Ovšem je-li vám do cca 30 let, směle doporučuju, je to dobrá prdel=)(18.12.2011)