EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (282)

• habertek

Tak toto je odpad odpadů!!! Otřesnější sračku na obrazovky už plesknout nemohli! Nechápu ty lidi co tam volají...asi nemají všech pět pohromadě! Už jenom za ty peníze co provolají by se mohli objednat k pořádné kartářce a nepřestává mě udivovat jak jsou ty kartářky/kartáři drzí a jak odbívají volající. P.S: Molh by mi někdo říct z jakých ústavů vybírají ty rádoby kartářky a kartáře???(6.8.2012)

• DonFrolimo

Váhal sem dlouho nad pětihvězdou za nejlepší komediální seriál roku v kategorii "nechtěný smích", Plamínek by si nějakou sošku určitě zasloužil - třeba ezoterické ššššššššššššššššššššššššššššššššššštěněšštěněštěně... fuj(21.2.2012)

• Hakuna Matata

Příležitost dát něčemu odpad!, nic jinýho..(5.4.2012)

• infernet

No řekněte lidi, ale upřímně, viděli jste někdy větší hrůzu? Vždyť tohle hraničí s trestným činem! Chápu lidi, kteří tomu z recese dají plný počet, ale bohužel mezi ně já nepatřím.(31.5.2012)

• RigorMortis

Jednu hviezdu za krutoprísnu Jolandu :)(29.8.2012)

• 0linA

Vlastík Plamínek si za svou horlivost * zaslouží.(1.11.2012)

• JonSnow

Totální katastrofa na české scéně....Našel jsem si jen jedno plus - Když příjdete domů celkem alkoholově znaveni, je to lepší než komedie k zasmání...Ať už jde o Jolandu nebo o Vlastíka Plamánka a jeho štěně(14.2.2013)

• tsatsiki

Nejblbější pořad, co jsem viděl. Dokud tam byl Plamínek ok, ale pak jak to převzala Morgana a jí podobné slepice, tak to je hrůza a vymívání mozků. Bohužel se to rozrostlo na další tv.ACTIVE TV.(27.4.2013)

Nepřepynejte kanela! -Jolanda(21.7.2013)

• kubilov

Bohužel tam moje oblíbená Jolanda moc dlouho nevydržela, jinak by to bylo za pět! Jinak jsou moderátoři této show zřejmě tou pravou sebrankou na boj v zombie apokalypse, jelikož ani zombie by nevydržely ty jejich žvásty.(17.10.2013)

• method1

Totální kraviny co tam dělají, kraviny co říkají, kraviny co dělají, naprosto nesmyslné cucání zmatených lidí...ale jednu hvězdu dát musím. Málo u čeho se zasměju, jako u tohohle.(11.11.2013)

Pardón, ano, tenhle pořad je odpad,ale dovolte mi rozdát tři hvězdičky Vlastíkovi Plamínkovi, Jolandě a Stanley Bradleymu, ti si to zaslouží ;D... Beckett51 vybral ty nejlepší skvostný hlášky bohyně všech kartářek Jolandy :D(29.1.2015)

• tetraedr

1* za novou star, kterou tato relace stvořila a tou je JOLANDA. Má tam anděla a hodně míří vysoko.(29.1.2015)

• Madhuri

"Já jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek, ŠTĚNĚNĚNĚĚNĚNĚNĚNNĚ ŠTĚNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ ŠTĚNĚ!" "Já jsem Jolanda, cikánka! Já sem cikánka! Kartyyy, cikánský kartyyy! Položíte my enom jednu otázku a já fám odpovým jenom tři!" Co na to říct do nebe volající retardace která by neměla být legální, a nebo ne vysílaná ve dne (ona je totiž ale vysílaná ve dne, v noci) na druhou stranu by jsme nepoznali tak zajímavé, tajuplné a šibalské osobnosti jako Vlastíka Palmínka a cikánku Jolandu (která je ovšem bílá jak stěna, ale určitě je cikánka)...(13.7.2016)

• Tumbik

Legendární Jolanda a legendární Vlastík Plamínek, kteří jsou známí po celém internetu... Kdo ví, kde je jim teď konec...(20.12.2016)

• ajfelka

Vydržela jsem jeden díl a sama nechápu, jak jsem to zvládla. Asi to bylo tím, že "věštci" byli opravdoví kreténi a fascinovalo mě, kolik lidí je ochotných ty jejich kecy poslouchat, a co je horší, ještě se jimi řídit. No vlastně, když si to zaplatili... Lidská blbost je opravdu neomezená. Věštění z vody z Merlinovy misky zakoupené dozajista v Tescu, šílená ženská, která věští budoucnost z kresby pastelkami a Vlastík Plamínek, co hoří jako ohýnek... toho museli vykopnout i ze zvláštní školy. Ať ho televize na své náklady zavede k psychiatrovi, ať mu udělá vyšetření, ten přece nemůže být svéprávný!(26.6.2011)

• Pointed

Blbí a ještě blbější..(19.7.2011)

Tak tohle je fakt bomba!! Nejlepší je Vlastík Plamínek a jeho štěně tak asi tak...) a dále v hlavních rolích Aleš Fajx a jeho 3,2,1, šmitec:D a jako Stenley a rozhovor s koulema:D..Jinak další příběhy na youtube:) vřele doporučuju:)(8.8.2011)

Říká se, že smíchem se prodlužuje život, u EZO.TV sem si ho teda prodloužila o hezkou dobu, i když je to sranda škodolibá, z účinkujících a z lidí co tam volaj. Nejlepší je ten přihřátej Alešek Fajxu držitel boží pečetě a člen Merlinova řádu.(6.9.2011)

• mimuzik

Jedna hvězda za Vlastíka, to je démon !(20.9.2011)

• Amarok

Někdy tak nechtěně absurdní, že lépe by to nenapsal ani ten nejabsurdnější z absurdních dramatiků. Lidská hloupost je pro určité firmy zlatý důl a to v Ezu moc dobře vědí. Snad ty věštce alespoň hryže svědomí, že tolik nebohých důchodců oškubali o tolik peněz.(8.10.2011)