EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

Jolanda, Alešek, Vlastík Plamínek. Tři zdroje prvotřídní zábavy, tři hvězdy.(31.8.2010)

Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)......To snad mluví za všechno, ne???? :))), nemohu dát méně jak 6 hvězd z 5 - ššššštěně !!!!!!(30.12.2011)

Máte bordel v linii žen, vaše duchovní jméno je Datael a uvidíme se na velkém karmickém pucování! (Zásobu vodky, bubínek a pozitivní energii s sebou.)(27.6.2012)

• WANDRWALL

Je to tak praštěné, že to někdy předčí veškerou fantazii. Proto se to dá jednou vidět, neb i takové nápady, které televize odvysílá stojí za nahlédnutí, co vše tvůrce může napadnout!(11.7.2010)

• MikeCool

TV-pořad (Talk show). Jediné pozitivum: Vlastík Plamínek :-D | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) |(23.10.2013)

• Kothy

Ale to je hnus! Jolanda a spol. Aspoň že to zachraňuje Vlastík Plamínek. "Jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek!" :D(17.2.2013)

• Sinecod

Dokonalost:) skoro stejně dobré jako můj další oblíbený teleshopping:) Pobavil mě oficiální text distributora.(11.7.2011)

• iamek

Stejná kravina jako Volejte věštce.(27.1.2010)

Koukám, že to nikdo nechápe. V EZO jsou záměrně zaměstnáváni málo inteligentní blázni (viz rázná cikánka Jolanda, bubeník Vlastík či přihřátý Alešek), protože alespoň díky nim se dá mluvit o nějaké sledovanosti. Je i dost možné, že ředitel EZO za to, že zaměstnává lidi na okraji společnosti dostává nějaké dotace. Každopádně kdyby sehnali rádoby seriózní věštce, bylo by to jen a jen divný, protože věštění je kravina. Takhle je to alespoň sranda. Navíc se to vysílá v hodně pozdních hodinách, takže zdejší odpady jsou jen zoufalým výkřikem do tmy.(20.3.2012)

• Beastmaster4

Nemám co říct - kvalita viz. video v mém profilu ;)(4.2.2012)

Ukažte mi lepšího showmana než je Vlastík Plamínek, žabaři!(18.7.2012)

• Peetas

Naštěstí běží tento pořad v době, kdy se většina lidí na televizi nedívá, bohudííík...(28.8.2012)

• slatkac

Vlasta Plamínek a jeho pytel hovínek mě nudí k smrti, strašná sračka.(11.7.2011)

• Earl_23

Jedna hvězdička za Vlastu Plamínka :-).(22.5.2011)

• Coleator

Ukázkový příklad jak vytáhnout z lidí peníze... Zajímalo by mě, jestli tam opravdu volá tolik lidí, nebo je alespoň část hovorů falešných - každopádně vynáší jim to asi pěkně, když už tento "pořad" běží tak dlouho...(28.8.2013)

Za Vlastíka Plamínka a podobné kreatury. :)(8.4.2013)

• Handle

Spolu s pořadem Volejte Věštce nejlepší náhražka za komedii v nočních hodinách. Když na to sem tam narazím, nestačím se divit! Jednou jsme se s mojí sestřenicí cca ve 2 hodiny ráno začali smát na celej spící barák, protože to, co zrovna mleli a ještě jakým tónem + ta hudba do toho a to "magické" studio - no neskutečný! :) A Plamínek s bubínkem... opravdu nevím, jestli to potřebuje ještě vůbec nějaký komentář... úlet! :)(7.2.2011)

• Caszidy

Ehm, co říci? Radši nic. Pravidla slušného chování odmítají vulgární výrazy a navíc by člověk měl dbát o své zdraví a zbytečně se nerozčilovat.(31.10.2011)

• Hwaelos

Ale odpad v dobrým... Na youtube už je z ukázek tohohle pořadu malý kult.(9.4.2011)

• Cubinho

Neskutečné. Viděl jsem několik videí na YT s Vlastou Plamínkem,... člověk nevěří, že to co se mu odehrává před očima, je skutečnost. :-)(4.7.2011)