EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

• Samuel7

Hrstku z těch nejbizarnějších lidí planety můžete najít právě v tomto pořadu. Jména jako Vlasta Plamínek, Aleš Fajx, Alenka Pastelka, ale hlavně Jolanda, mluví za vše! Bráno tento program vážně - jasný odpad, avšak ze zábavného hlediska je to 100%, však co mě dokáže rozesmát více než tohle http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0 ? Nehodnotitelná legenda českého tv průmyslu!(29.3.2013)

,,Chcete vědět moji budoucnost,co jsem dělala jako malá?''Tahle stupidní věta vystihuje do detailu celý ,,věštecký,, pořad.Na uchechtání k smrti je to náhodou dobré,ale při pohledu na ty trotly co tam volají,prd se dozvědí a pak mají účet za telefon tři tisíce včetně HDP se mi chce hodit grcku na zděděný chlupatý koberec.Ale má Philipova spolehlivá věštírna funguje dokonale!Navštivte!(19.5.2013)

Ale tak tenhle skvost je silně nedoceněn! Tolik osobností vedle sebe... Protože známej zná Vlastíka osobně, připadám si tak důležitě, že můžu říct, že je to velice spořádaný a inteligentní občan, některými označovaný slovem génius, a dokonce zvěsti hlásí, že je i přímým potomkem Aštara Šerana! Haf!(22.8.2013)

• Heisenberg_

Škoda toho, že zde již není legendární a všemi milovaná Jolanda a mrdnutý Vlastimil Plamínek, kterému hoří ohýnek :((20.12.2016)

• adams89

Věřím, že s notnou dávkou alkoholu by se člověk těm čarodějnickým blábolům i smál. To abysme ale byli pořád v lihu...(5.11.2009)

• Danny F.

Tohle taky nemusím.(11.12.2011)

• Liflaen

Jedna hvězda za Vlastu Plamínka a jeho zebru !!(24.8.2012)

• T-pack

Ruply mi nervy a musím to někam ventilovat. Tak původně jsem vyhledal diskuzní fórum na stránkách samotné TV Barrandov, jenže po mně požadovali registraci a já nechci být straníkem jejich latentně komunistického vysílání. Napadlo mě poslat výhrůžky smrti na mailovou adresu, ale předpokládám, že při první známce kritiky by to soudružka Pavlína Němečková stejně přestala číst, natož aby si polistovala ve změti vulgárních až politicky nekorektních plůdků mého znechucení. Nakonec mě napadlo odstřelit samotná studia, ale momentálně nevím, jak sehnat trhavinu a vyrábět podle internetu mi za ta sladká léta v krimu nestojí. Tudíž to odnese ČSFD, neboť jsem právě na kanále CaryMaryFuck zhlédnul paní Jolandu a bylo to poprvé, co jsem se u videa na zmíněném kanále Youtube nesmál, nýbrž vypínal zhnusen. A předpokládám, že právoplatně, neboť nová čtečka karet, o jejíž vnadách raději pomlčím, naprosto nevybíravým způsobem podrazila veškeré zbytky důvěryhodnosti, kterou pořad nikdy neměl. Češtinu ona karikatura člověka ovládala asi jako lemur telefon a vážně mě zaráží, že se ještě nestala krupiérkou v Nevadském kasinu, po té, co tak bravurně své cigánské karty míchala. Sestřih poukázal ještě na jeden velmi důležitý faktor pořadu pro jednoduché a zkouřené - okrádání důvěřivých lidí skrze sluchátko. Pořad plný arogantních babic a mužů, kteří by dozajista zahynuli, nechat je ve společnosti jiných chlapů po delší dobu, než 15 minut, je pro mě dokonalým antonymem morálky. I zdraví lidé jsou leckdy schopni věřit v kdejaké bludy, zvláště, když jim slibují lepší zítřky, jen vyložené duševní zrůdičky však volají do tohoto pořadu pro radu. Znáte-li někoho takového, zkuste mu nejprve trpělivě vysvětlit, proč by jste neváhali označit tvůrčí tým noční show za šarlatány a pokud budou mít stále nutkání utratit 70 korun za každou minutu čekání na nikdy nepřicházející zázrak, ukončete jejich trápení jakoukoli nehumánní metodou, degradují lidský genofond. Odpadu je pro tento pořad škoda, nenapadá mě však horší slovo, kterým bych ho chtěl ohodnotit a popravdě asi neexistuje slovo takové magnitudy. Do mého slovníku se EZO zapisuje jako slovo s významem hrůzností připomínající genocidu.(10.11.2011)

• chubaka

K tomu se dá říct jediné: PROČ?......(17.4.2012)

• sallyann

Jedna za Vlastíka....zbytek je svoloč.(20.6.2012)

• sheldonka.

Odpad na entou!(10.7.2012)

Generátor náhodných slov Jolanda plus štěňofil Vlatík Plamínek rovná se zaručená zábava!(22.3.2014)

Plný počet za Jolandu, kterou je sranda poslouchat. Škoda, že je málo Jolandy. A největší škoda je ta, že tam někdo zavolá a vyhodí těžký prachy za to, že mu někdo řekne, že zítra je jeho velký den.(8.9.2014)

• popkec

http://www.youtube.com/watch?v=L_KejZzSdZQ Myslím že tenhle odkaz říká vše. Až příště nebudu moct usnout tak budu radši čumět do zdi.(2.3.2011)

• Kadlík

Nejlepší přehled demence a k tomu vysílaný v televizi. Moc rád si pouštím nejlepší úryvky na youtube. Hlavně ty s věčně nahuleným Vlastíkem, hnusnou čarodějnicí či teploušem Aleškem čvachtajícím si ruky ve vodě. Neuvěřitelné a vzhledem k množství pohledů jak na tenhle pořad nahlížet, vyjímečně nehodnotim.(30.3.2012)

Epochální záležitost.(15.2.2013)

• Bl00dsuck3r

Jedna hvězdička za Vlastu Plamínka a druhá za Jolandu. :D(26.8.2013)

• ssfan

1% na csfd jsem ještě nikdy neviděl, takže tohle je odpad odpadů. Doporučuju vidět 10 sekund a o hodnocení máte jasno.(23.12.2009)

Tři hvězdy jsou nejpromyšlenější hodnocení. Je to jako kdyby se vám to docela líbilo, ale nedáte pět protože to dávaj lidi co z toho maj prdel a zároveň se stydíte za to že se vám to líbí.. Kdepak, lidi co dávaj tři maj nejvtipnější hodnocení...(31.8.2010)

V současné době patrně nejlepší komediální pořad na našich televizích. K mým nejoblíbenějším účinkujícím patří Vlastík a zejména Jolanda. Ta je naprosto úžasná, myslím, že Luděk Sobota musí mít radost, že někdo navázal na jeho vrcholné období 70. let. I když, možná spíš závidí.. neboť zatímco on ty absurdní monology pracně vymýšlel a hrál, Jolanda je ze sebe sype naprosto přirozeně s neuvěřitelnou lehkostí a ve velkém množství. Nezapomenutelné jsou perly jako: "vidím, že žijete z huby do huby"... "Můžete mi říct jen jednu otázku a já vám odpovím tři"..."Jestli chcete vědět moji budoucnost co jsem dělala jako malá"..."Jako máma vám řikám, dohlídejte na vaši dceru nech nedělá takový kopičiny"..."nepřepínejte kanela"..."moje rodice byli bily a ja jsem ciganka ano"...,kolik vazite?" ,,ano, dekuju za odpoved! Odpovím vám ji po skončení pořadu"..."neustále ste hodně truhlila"..."budete dědit, vidím tady finance velký, velkou dědičnost"(2.12.2011)