poster

EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

 • Rembrant
  odpad!

  Relaxační zpěvy Vlastíka Plamínka to vážně neutáhnou.(25.3.2012)

 • Ryuuhei
  *

  Pořad, který člověka krmí neskutečnými hovadinami. Až jsem žasl z povídání o pyramidách na Marsu a jak právě „marsané“ stáli za zánikem Atlantidy. Tvořivosti se meze nekladou. Na druhou stranu, i docela věřím, proč takové to čištění čaker a jiné bizarnosti volajícím nakonec skutečně pomůžou - je to o vsugerování si něčeho a věření tomu. Takže ano, jestliže se má na 21 dní vše zlepšit jen díky točení nějakých cingrlátek, či kreslení patvarů alias „automatická kresba“, bude to tak. Stačí jen věřit, že to zdržování naschvál, aby padlo víc minut a taktéž víc 70 Kč za minutu (schválně jsem si propočítal, kolik na tom ti nebozí důchodci průměrně utratí), bude mít nějaký účinek. Především ale, jak se pořad teď dost změnil (možná naštěstí), tak pro mě osobně premiérová paní Jarmilka má strašně příjemný hlas, u kterého by se bývalo i dobře usínalo, pokud by sama o sobě nebyla na poměry takového pořadu i pěkná ženská a nenutila tak člověka pokukovat zpod peřiny. Takže jo, k něčemu ten pořad nakonec je. Jen by dole nemusela občas probliknout Jolanda (a jiné výkvěty šarlatánství), což i byť sebemenší serióznost dost sráželo a já se zase musel otřásat. 15%(30.5.2017)

 • FireTight
  *

  Musím dát tomuhle pořadu jednu hvězdičku, protože Vlasta Plamínek je jeden z nejlepších "bavičů-amatérů", jakého jsem kdy viděl. Co jenom on dokáže vyplodit za věty a hudbu, to by člověk zíral... "Já mám pruh, ty máš pruh, máme pruhy, já ten druhý!"(6.7.2011)

 • alambert
  odpad!

  Jak tohle může někdo vysílat? http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0 (aneb "Tak tohle je s přehledem ten největší slovní průjem jakej kdy lidstvo vysralo." Puleczech)(21.11.2011)

 • Elbarto08
  odpad!

  Jolanda je moje super star!(11.12.2011)

 • Hopi
  odpad!

  Naprostý odpad a spolehlivý způsob, jak tahat z naivních lidí peníze.(29.5.2012)

 • Ydrosten

  Oni asi utekly z nějakého psychiatrického ústavu ne ? Bubínkem na bebíčko - tak takhle to je -- jdu si koupit bubínek a v práci se budu věnovat pohmožděninám mých spolupracovníků. A kdyby to nepomohlo , naberu u nás za hospodou pár " léčivých " kamínků a je to. Silnější zážitek umí sprostředkovat i mikrovlná trouba.(5.7.2012)

 • OPI.
  odpad!

  Vlastík Plamínek? Nee, děkuji. Děsí mě, kolik lidí věří těm jejich blábolům. http://www.youtube.com/watch?v=Cq85Qm6K6LQ&feature=related(13.3.2011)

 • medii
  ***

  Vlastik na hrad ! V TV je smesny, v realu vsak kupodivu docela sarmantni. Osvezujici rozptyleni po dlouhem pracovnim dni a inspirace pred usnutim :D(14.8.2011)

 • Koprska
  *

  Si tak člověk říká: ,,Proč...?!" ,,Vlastíku Plamínku - už přestaň..." Zároveň na to ale je schopen člověk koukat s otevřenou pustou takovým způsobem, že určitou hodnotu to má! :-D Na odpadní záležitosti se totiž opravdu nejsem schopna koukat ani minutu... :D(19.11.2011)

 • derewi
  *

  (Nejenom) Jolanda a Vlastík Plamínek dovedou paradoxně pobavit svým trapným a neveselým vystupováním. Byznys, ve kterém se točí nemalé peníze. Vydělávají na intelektuální chudobě zoufalců, co tam volají. Nelze opomenout ožraly, vtipálky, na smrt nemocné atd. Na rozdíl od „Šmejdů“ zde není vyvíjen přímý nátlak.(4.12.2011)

 • maxXxic
  odpad!

  (tento komentář jsem si chtěl odpustit, ale) Kde jsme? http://youtu.be/eWNXRRYTeo0 a pokud se budeme bavit o věštbách jako takových, tak... http://youtu.be/Gv2jrVm4kPM(15.1.2012)

 • Miany
  *****

  Nekonečně se při sledování bavím.... ;-)(20.6.2012)

 • rusty09
  odpad!

  Neuvěřitelná věc, až bych tomu vytrh hrtan.(26.9.2012)

 • Deratizer
  odpad!

  Ale lidí je dost, blbejch lidí je dost.....A na nich se dají mastit kapsy. Člověk, co to má v hlavě pohromadě, nemůže věřit něčemu tak hloupýmu, že mu nějaký debil v TV na obrazovce vyvěští budoucnost a volat tam a provolat tisíce za nic. Lidi použijte mozek, než těm vychcošským zlodějům pošlete prachy po drátě, nebuďte mentalitou ve středověku!(14.5.2015)

 • Psycho.R
  odpad!

  Tohle se ani komentovat nedá. Vždycky, když to náhodou vidim, tak se chvěju trapností.(24.6.2011)

 • FOCKE_WULF
  odpad!

  Po shlédnutí dvou klipů na youtube s názvem "Kompletně Najebaný Vlastík Plamínek Solí Nálož Královských Velehoven" a "EzoDojnice Jolanda A Její Přísné Cikánské Vystoupení" jsem dospěl k přesvědčení, že se jedná o jakýsi nový formát televizní zábavy - v konkurzu se vyberou největší kreténi a ti pak před kamerou lidem po telefonu vykládají budoucnost z karet. Bavit to může jen chvíli, je to podobné jako s Natalií Sadness. Tento druh humoru, postavený na prezentování lidí s mentální retardací mi přijde nezajímavý - chvíli se tomu člověk směje a pak to vypne.(13.11.2011)

 • Doomer
  odpad!

  No je dobře vidět co jsou tydle různé existence zač, fakt nechápu jak někdo může věřit astrologii nebo kartám.(18.11.2011)

 • Oonika
  odpad!

  Nechápu, že má vůbec nějaká televizní stanice zapotřebí toto vysílat... :-) To, že se najdou vymaštěnci, co tam zavolají, mně ani tolik nepřekvapuje....(23.12.2011)

 • dEstr0y3r
  *****

  Štěněněněněněněněněně....(1.1.2012)

 • Bobsenklár
  odpad!

  prodavači instatního štěstí v akci ....... aneb kolik jsme ochotni zaplatit za pití vlastní moči(8.2.2012)