Škola pro život (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2009, 13x25 min

• triatlet

Kohoutová Martina. Ročník narození devadesát tři. Zapamatovatelná. Věkem patří do devítky, ale trošičku nám propadá. Novou postavu hraje Nikol Šustrová, kterou potkávám na chodbách našeho gymnaziálního ústavu. Ve skutečnosti se tváří mnohem optimističtěji:-) K vlastnímu hodnocení: Občas se podaří nějaká scénka. Třeba prvozářijové rozhlasové vítání školáků - v rodné vísce mě v době vysokoškolských studií neskutečně štvalo. Našinec mohl vyspávat a v 7.30 ho vzbudil obecní rozhlas...(4.10.2009)

• Lukoboss

Tohle je ještě horší než Horákovi, které dávají v TV před touto hrůzou. Nevidím tady na tom nic pozitivního. Zobrazit problematickou Martinu z děcáku jako metalistku je pro mě vcelku urážející, protože sám metal poslouchám, přesto se ale chovám a vypadám "normálně". Tradičně trapný předsudek české společnosti se promítá i do seriálu (a věřím tomu, že si spousta lidí tuto představu jenom utvrdí). Ten zbytek taky za moc nestojí, takže není důvod dávat vyšší hodnocení.(2.11.2009)

• Ded@M@tes

Tak tento pořad budu hodnotit asi dost tvrdě, i když jsem neviděl více než 3 díly. Herecké výkony dětí určitě k pláči. To už jsou stokrát lepší Horákovi (Určitě víc povedené než tento paskvil.) Neříkám, že se nezasmějete, ale už je to pro odrostlejší diváky až nekoukatelné. A podle mne si nezaslouží ani jednu hvězdičku (leda tak z lítosti). / Viděné epizody *3.díly / ( Hodnocení: 0/10 )(18.11.2009)

• Superpero

Jesus, God help me! Největší sračka pod sluncem. Hlouběji už ČT1 klesnout ani nemůže. Dát do seriálu pro malé děti partu "v pohodě" kluků ze základy, co si udělají silvestrovskou párty ve stylu tranvestitní show mi přijde trochu znepokojivé. Navíc je to celé absolutně amatérsky udělané. Postavy nesmyslně něco řeší a nikdy vlastně nic nevyřeší, no prostě kdo neviděl, nepochopí.(29.11.2009)

• štísko

Naivní pokus o zobrazení současné reality na základních školách. Školáci se na něco takového vykašlou, ty tu realitu prožívaj, navíc sledujou něco dost jiného. Takže jistou sledovanost to bude mít asi spíše u dospělejch, který jsou už poněkud mimo. Ale odpad si to nezaslouží. Jsou filmy a seriály horší kvality(11.10.2009)