Bloody13

Nevšední příběh o tom, jak malá Susan má už od malička slabost pro tato chlupatá stvoření. Despotická matka však jejího koníčka nesdílí, její malé kamarády zabije, a proto se dívka rozhodne udělat s matkou to samé. O pár let později vyroste ze Susan pohledná a trochu zakřiknutá slečna, která bydlí už jen se svým milujícím otcem, jenž vlastní doma márnici, a Susan zase ve sklepě chová desítky velkých a chlupatých kamarádů. Když se však k nim do domu vkrade parta výrostků, a přímo před jejíma očima zabije jednoho pavouka, rozhodne se Susan pomstít... V našich končinách zcela neznámý, pro mě však docela zajímavý snímek už z toho důvodu, že se tu objevuje pro mě základní prvek - pavouci. Ti mají nejvíce prostoru hlavně v první půlce, je jich hodně a všichni jsou hezky živí, žádní gumáci. Druhá polovina od nich malinko odbíhá, jedná se tu hlavně o dívčina pedofilního strýce, ale detektivní vložka je zde naštěstí potlačena. Takže příjemné překvapení už z toho důvodu, že jsem o tomhle filmu vůbec nevěděl a nenudil se. Slušný příspěvek k filmům s pavoučí tematikou. ()

kaylin

Americký snímek „Kiss of the Tarantula“ hraje na klasický strach z pavouků, i když to, že vás některý druh snadno zabije tu je přece jen trochu přehnáno. Ale to je v hororu normální. Funguje to, protože to prostě očekáváte. Mnohem zajímavější je ale paralýza na konci. To je výsostná scéna, které je skvěle promyšlena a skvěle natočena. Díky ní si mě snímek nakonec získal. ()