Útok žraloka (TV film)

Keith Shaw

Asim Nuraney

Kostýmy:

Monica O'Brien

Komentáře uživatelů k TV filmu (81)

• ivishka

Co k tomu říct? Má vůbec cenu se rozčilovat???Pokaždé,když na něco takového narazím, tak mám tendenci se neskutečně vytočit a plivat kolem sebe ohěň.Teď to ale neudělám a nechám za sebe výmluvně hovořit hodnocení ,protože to slovo ODPAD je tak jediné co to vystihne nejlépe.(30.8.2012)

• lestyna

Pokud bych měla tu možnost vlézt do televize a všechny hlavní hrdiny tam pozabíjet paličkou na maso,s chutí bych to udělala! Naprosto nelogické chování všech,mě dovádělo k nepříčetnosti.Opravdu sem jim všem přála,aby je sežral ten odporný žralok u kterého bylo úplně vidět,že je to jeden velký efekt.Uřvaná bloncka,byla tak nesnesitelná,že jsem se neudržela a i přesto,že mě bohužel neslyšela jsem na ní řvala ať už drží hubu!!! Takže pokud se chcete psychicky složit,nebo jste sumo zápasník je tento film urče přímo pro vás,protože co umí perfektně je dohnat člověka k chuti někoho zabít...(30.8.2012)

• radomiil

Obrostlé sardinky, s hrozně zkoordinovaným pohybem na a pod hladinou znovu útočí...bohužel(29.10.2010)

• Rodriguez

COŽE???!!! Vlna tsunami nesmete strážní budku pobřežní hlídky, žralok, který pluje sklepením domu, klesne ke dnu o dva metry? Hodně fyzikálních i filmových chyb! Pokud se člověk chce pouze pobavit, prosím, zasmějete se od začátku do konce. Pokud ho, ale chcete brát vážně, tak se mu velkým obloukem vyhněte :-D 0%(30.4.2013)

• Scratt

Děsná blbost...ale určitě najdu i něco pozitivního...zasmál jsem se ;-) 5%(5.10.2010)

• tuntavala

Zralok sotek, brutalni Nikita va vysluzbe a Sebrle zachranar.(20.3.2013)

• Ludivitto

"Podívej se, kde jsme".(4.10.2010)

• Rebbit

Bože za co mě tak trestáš??? Doufám, že takového žraloka raráška, (nebo jak ho nazývali) nikdy nepotkám, asi bych byl nucen se mu vysmát a zmáčknout delete aby zmizel z mého života.... Uplně to vidím, jak by vlna tsunami nechala stát dřevěnou rozhlednu pro pobřežní hlídku, pokud by tam byl David Hasellhof, tak mlčím, ale tohle na mě bylo moc....(29.3.2013)

• rakovnik

Herci 0 %, scénář 0 %, efekty 0 %. Herci seděli v chatce, kolébali se na vodě, tvářili se nepřítomně a věty, které vypouštěli z úst byly mimo děj. Vršením nelogičností a blbostí jedné na druhou směřoval film k divákem vytouženému konci.(5.10.2010)

• Paity

Od tohoto nelze čekat vůbec nic, a přesně to také dostane každý divák. V tomhle snímku najdete žraloka snad i na hajzlíku.(9.8.2013)

• Prochy38

Stručně: P. Wilson, jak jí žeru, tak jí to tu hrozně neslušelo. Zbytek obsazení průměr, i když ta bloncka byla kočka. A film? Totální sračka! Pseudožraloci, kteří se chovají proti přírodě, hnusně digitálně animovaní. Fyzické zákony mimo realitu. Jako tsunami, která srovná se zemí rodinné domy a věž plavčíků ne, to byl hodně dobrý vtip... Trapné, blbé, ubohé. Vrchol žánru. Nevím, jestli jde klesnout níž.(28.9.2012)

• dobso

Takže tu máme opäť film, ktorý nebol konzultovaný so žiadnym aspoň polo odborníkom. Základné chyby pri filme vznikli priamo pri Tsunami. Tsunami sú vlny, ktoré na šírom mori nie sú vidieť a zdôvodu spomalenia prvej steny, ktorá môže mať len zopár centimetrov sa postupne vlna zväčšuje. Vlny nebývajú až tak vysoké.. 30 m. ak by to tak bolo, tak na dotyčnom pobreží by všetci určite cítili obrovské zemetrasenie. Tomu aj odpovedá čas 5 minút. Tá vodná stena bola zlá, nezväčšovala sa. Ani náhodou nemala 30 metrov a už vôbec nešla moc do vnútrozemia. Ďalšia chyba je tá, že vždy pred vlnou Tsunami more ustúpy aj o desiatky metrov, tu ostala hladina nezmenená. Približne takto tomá vyzerať http://www.youtube.com/watch?v=e0nky4I35xo. To je na objasnenie. Prečo som tomu dal odpad! Nedodržať základné pravidlá mi pripadá hrozné. Inak bol film stupidný, ale ľahko pozerateľný a oddychový.(7.8.2012)

• linkpache

Větší odpad, ikdyž bych nejradši použil pár hodně sprostých slov, jsem dlouho neviděl a doufám, že už ani neuvidím...není snad minuta filmu, kde bych přestal přemejšlet o vraždě všech, kteří se na tý latríně podíleli...ostuda, že to někdo vůbec zařadí do tv!!!(30.5.2012)

• shushee

Kéž by sežral žralok mě...(4.8.2018)

• crha

Tohle natočit, to je teda kumšt. Chtěl bych vidět třeba film o filmu nebo nějáké reakce samotných herců a komentář režiséra. Co si asi říkali? Jestli si třeba mysleli, že točí dobrý film jako jsou Čelisti, co kdo chtěl vložit do charakteru postavy atd. Protože tady je špatně úplně všechno od A-Z.(5.10.2010)

• foundation

No jo, pri mojom putovani horrorovymi vodami kedy nepohrdnem prakticky ziadnym filmom a musim ho vidiet uz len z povinnosti, je jasne ze castokrat natrafim aj na nieco take ako je Malibu Shark Attack. Efekty moc riesit netreba od toho sa cakat ani nic nedalo, skor som sa strasne bavil na ,,hercoch,, ktori vyzerali ze ich priroda obdarila jednoducho iba jednym zakladnym vyrazom tvare, ktory nie su schopny nijakym sposobom ovladat. Vety ktore zo seba pustali su uplne bezmyslienkovite, samozrejme postavene na hlavu a cele to vyzeralo tak ako keby v tom hrala nejaka partia zombikov ktori na vonok vyzeraju viac menej ako ,,normalny,, ludia. No proste jeden velky nepodareny vtip.(4.2.2011)

• Torgal

Tieto filmy musia vznikať jedine s tým účelom, aby sa divák smial na ich sprostosti. Kto normálny by inak do filmu dal ohavne animovaných zmutovaných žralokov útočiacich na pár chudákov čo sa pred 30 metrov vysokou tsunami schovali do "baywatch búdky" a jediné čo sa im tam stalo bolo to, že im tam natieklo trochu vody? Toto sa fakt nedá brať vážne ani na okamih, hoci prehrávajúci herci hystericky jačia a generická treťotriedna hudba sa zúfalo snaží navodiť dojem napätia. Aspoň že pozerať sa na to je taká sranda :-) 1+/10(15.4.2011)

• Tunri

Vy jste to někdo opravdu dokoukal?(5.8.2018)

• ANTYCHRYST

... a já si myslel že takhle kvalitní bijáky natáčí hlavně Jim Wynorski. Ne Ne Ne....... Vítám tento.. ani to nechci nazvat filmem .. tuto věc na filmařskym dnu, všechno další již bylo napsáno. Ta růžová cuchta ať jde radši natáčet Porno.(20.3.2013)

• Zewett

Prvních pět minut to uráželo moji inteligenci ,ale pak už jsem se vesele bavil na účet všech zúčastněných : (ne)herci ,(nežralok) ....(25.5.2012)