The Ultimate Fighter: Team Couture vs. Team Liddell Finale (TV pořad)

The Ultimate Fighter

(neoficiální název)

The Ultimate Fighter 1 Finale

(neoficiální název)

Sportovní / Reality-TV / Akční

USA, 2005, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

1.série - pracovní název "seznamovačka". Cris asi nejzajímavější. Hodně porušování pravidel a nevhodné chování, zápasy nic moc. První polovina série celkem nuda, pořádné kvalitní zápasy se rozjely až od semifinále. Hodnotím 3* /// 2. série - pracovní název "bebínka". Díl co díl se tam někomu něco stane buď v zápase a nebo při tréningu, což má za vinu, že to hodně soutěžících vzdá srabsky dobrovolně a nebo kvůli zranění nedobrovolně. Soutěžící jsou poučeni z první série a chovají se ukázněně a přátelsky. Žádné chlastačky, atd. Jednotlivci rozhodně zajímavější. Můj černý kůň Luke aka psycho lastpick nerd, který se cpe zdravou výživou vás rozhodně překvapí! Zápasy hned od prvního dílu, ale málo KOček a předčasných konců. Od semifinále série opět nabírá na obrátkách. Hodnotím 4*. /// 3. série - pracovní název "UK vs. USA". Série okořeněná dvěma bojovníky z britských ostrovů. Zápasy ale už tak okořeněné nebyly. Ba naopak, nebyly zajímavé jak z hlediska chvatů, úderů apod., tak z hlediska laického - minimum KOček, hodně tapoutů. Za zmínku stojí Matt, hluchý soutěžící, který se stal hned mým oblíbencem a favoritem - rychlost jakou se učí novým věcem i přes jeho hendikep je neuvěřitelná. Celkově tak nějak proplujete nezáživnými zápasy až do finále - které teda má slušné grády!! Přesto zatím asi nejslabší série. Mizerné 3* /// 4. série - pracovní název "Návrat". Vítaná změna a osvěžení zrovna v době, kdy mě TUF série začínala nudit. Chválím za zpestření v podobě výměny neznámých tváří za skutečné fightery, kteří si pár svých let v UFC již odkroutili, ale jejich sláva z nějakého důvodu už pominula. Teď mají možnost druhé šance. Dalším zajímavým faktorem je to, že vzhledem k jejich předešlé kariéře v UFC si před každým vyřazovacím zápasem můžeme prohlédnou jejich vizitky (absolvované UFC zápasy), kde se často setkáme i se soutěžícími z předešlých sérií. Zápasy nemají chybu, je zde vidět zkušenost. Za mě spokojenost a zatím asi nejlepší série, co jsem viděl. 4* PS: Ostatní série už asi komentovat nebudu, protože by to za chvíli mělo dvě A4ky :D(11.11.2013)

Pro mě osobně skvěle zvládnutá show, která sice nenabízí takové řezání jako hlavní UFC, ale tyto mezery vyplňuje zase situacemi okolo všeho toho dění. Největší plus vidím v tom, že během sledování změníte pohled na ty lidi co se denodenně dřou v tělocvičnách, aby si pak mohli navzájem rozbít ksichty. Zjistíte, že k nim získáváte sympatie nejen jakým stylem bojují, ale i jak se chovají a v tom vidím hlavní sílu této show oproti normalních zápasům MMA.(8.8.2010)

Nejlepší fighter série: Josh Koscheck /// Největší srdcař série: Chris Leben a Diego Sanchez /// Největší k*kot série: Josh Koscheck a Bobby(6.12.2014)

Zcela suverénně nejlepší reality show, která kdy byla natočena. Vrcholem všeho jsou pak fajty v oktagonu, které jsou každou sezonou lepší a lepší, protože sport MMA zná víc a víc lidí a je tedy stále větší konkurence.(12.2.2012)

Byly doby kdy jsem se těšil každý týden na nový díl a má přítelkyně to brala jako můj úlet. Každý rok jsou dvě řady. 16 chlapů stráví několik týdnů intenzivním tréninkem pod vedením dvou zápasníků UFC a spoustou asistentů. Prezident Dana White s širokým úsměvem a později i drsným tonem přivítá 32 (původně jen 16 bez vstupního vyřazovacího zápasu)) uchazečů o pobyt ve vile, chybí jen krůček ke slávě a balíku peněz. Jen je třeba probojovat se až do finále, bylo zajímavé vidět v některých řadách uměle vyvolané spory a následné zápasy, pláč, obrovský tlak na psychiku. Neskutečné musí být pocity, kdy už víte den zápasu a vybraného soupeře vidíte pár metrů od sebe v kuchyni. Výborné byly i první řady, ze kterých vzešly hvězdy ultimátních zápasů jako Forrest Griffin, Josh Koscheck, Rashad Evans.(25.10.2012)

Příjemné překvapení!(10.12.2012)

Vynikající zábava pro fandy MMA a bojových sportů vůbec!(12.8.2012)

Pro milovníky sportu MMA, je pořad šitý přímo na míru. "Drsná doba - vyžaduje drsný pořad" :)(13.10.2013)