poster

Namja yiyagi (TV seriál)

 • Jižní Korea

  남자이야기

 • anglický

  Guys Talk

 • anglický

  A Man's Story

 • anglický

  The Slingshot

 • anglický

  Story Of A Man

Akční / Romantický

Jižní Korea, 2009, 20x70 min

 • Krysap
  ****

  V popisku tohoto seriálu je uvedeno akční/rodinný. To si asi někdo spletl seriály, ne? Rodinný seriál to opravdu není. Rodinný je tak možná Hledá se Nemo :-) A akční je pouze velmi málo. Jedná se o typické korejské drama o pomstě, které má dost dobrý příběh, několik výborných postav, správně vyšinutého záporáka a poměrně slušně to celé odsýpá. Snad jediné, co bych mohla vytknout, je nadprůměrná inteligence všech hlavních postav. Každopádně drama rozhodně stojí za zhlédnutí. Hodně mě zamrzelo, když jsem se dočetla, že hlavní představitel, Park Yong-Ha, se nedlouho po natáčení oběsil. Možná by nebylo od věci, kdyby měl na csfd aspoň správně napsané jméno.(23.12.2013)

 • - Se seriálem se pojí i jedna nepříjemná událost. Seriálový představitel Shin Kim, jihokorejský herec Yong-ha Park, byl ve svém bytě v Soulu 30. 6. 2010 nalezen mrtev. Herec spáchal sebevraždu oběšením. Ačkoliv po sobě Park nezanechal žádný dopis, jeho čin, jak se nicméně posléze osvětlilo, korespondoval s narůstajícím tlakem na hercovu hereckou kariéru, na jeho vlastní společnost a k jeho špatnému duševnímu rozpoložení přispěl v neposlední řadě i stále se zhoršující otcův zdravotní stav. Ten trpí rakovinou. Hercovo tělo bylo vlastní matkou nalezeno v ranních hodinách. Na hercovu počest byla v Čadu, státě střední Afriky, jeho hereckými kolegy, Hyeong-joon Kim a Hee-soon Park, posléze založena škola pro místní mládež, Yona School. Seriál se tak stal hercovou vůbec poslední prací. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace