poster

Buzâ bîto: Gakeppuchi no hîrô (TV seriál)

 • japonský

  ブザー・ビート ~崖っぷちのヒーロー~

 • anglický

  Buzzer Beat

Drama

Japonsko, 2009, 11x min

 • loveless
  *****

  Naoki a Riko mají sen, několikrát se náhodně potkají, spřátelí a rozhodnu se, že se budou ve splnění svých snů podporovat. Do Riko se zamiluje Naokiho trenér a Naoki se chce oženit se svou přítelkyní. Romantické dorama z basketbalového prostředí s milými hlavními hrdiny a spoustou sympatických vedlejších postav. Rozhodně se mi začínají zamlouvat Saki Aibu, Shihori Kanjiya a Junpei Mizobata. Yamapimu tyhle obarvené vlnité vlasy opravdu nesluší a za ten hrozný fialový batoh jsem měla chuť mu dát pěstí, ale co už, stejně jsem si to užila :3(16.6.2015)

 • Sykon
  ***

  Úvodní znělka (mimochodem, co se hudební stránky týče, jedna z mých oblíbených) a v menší míře i první díl jsou trochu zavádějící, jelikož Buzzer Beat není sportovní drama. Ten basket je zde prakticky jen kulisa pro normální romantickou vztahovku. Ale to není nutně špatná věc a především první polovina má poměrně dobrou úroveň. Ta sice nakonec nevyhnutelně spadne, naštěstí ne až tak hluboko, proto s vědomím, že nejspíš nenajdu důvod se na to podívat znovu dávám s čistým svědomím za 3*.(26.1.2013)

 • ainny
  *****

  Já asi začínám být co se doramy týká značně nekritická. Nemám co vytknout. Sportu na můj vkus tak akorát, romantiky trošku víc a to já mám ráda. Namyšlený záporák, z kterého je na konci celkem sympatický chlápek. Sladká Saki Aibu, která je "ďáblem" s andělskou tváří a Yamashita, který umí být tak krásně smutný... Pro mě dokonalá kombinace pro odpoutání se od reality a užívání si příběhu pro příběh samotný.(26.9.2011)

 • Zíza
  ***

  Když jsem během sledování přemýšlela, jak bych tuto sérii shrnula, napadlo mě toto slovo: "Nevýrazné". Příběh. Hudba. Charaktery. Ale nakonec jsem přece jen byla ráda, že se tam všichni objímali :-D Není ani moc o basketu, není to ani tak moc drama, je to takový obyčejný japonský příběh o tom, že občas je lepší přestat snít a začít makat. Yamappi se mi tady moc nelíbil (pro mě je to prostě Kurosagi a basta^^), ale nehrál špatně. Jen si myslím, že on je jeden z mála herců, kterému nesluší se smát. Ale to nevadí, vynahradila jsem si občasným zkoumáním Kaneko Nobuakiho (Jojogi). Lepší 3*. Není to náročné, je to obyčejné a pokud máte chuť na něco obyčejného, kde nejsou gagy, ale prostě tak nějak život, tak se mrkněte. Přeloženo.(9.11.2010)

 • vett
  ***

  Nečekala jsem , že to někdy napíšu, ale vážně to chtělo více sportu a méně vztahových peripetií. Úvodní díl je asi jeden z nejlepších úvodních dílů vůbec a dravá znělka k němu dokonale pasuje, bohužel další díly už takových kvalit ani zdaleka nedosahují. Kitagawa Keiko mi sem moc neseděla a navíc byla úplně zastíněna postavou Nanami (Saki Aibu), která byla krásně komplexně napsaná a možná i proto mi vztah mezi Riko a Naokim nepřišel zrovna moc věrohodný. Ale nenechte se mýlit, Yamapi hraje skvěle jako vždy a jemu dávám pět hvězd...jako vždy:)(28.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace