Agassileul bootakhae (TV seriál)

• korejština

아가씨를 부탁해

My Fair Lady

Take Care of the Young Lady

Lady Castle

(neoficiální název)

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2009, 16x70 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Na to, že hlavní čtverku tvoří jedna hvězda větší než druhá, se z toho dalo vyždímat určitě víc. Scénář je prostě slabý, a ani těch pár kouzelných scén ho nezachrání. Některé věci mi navíc přišly nedotažené. Nejvíc mě asi štvaly podivné účesy a někdy i outfity Eun Hye Yoon, a to zejména v prvních dílech. Jak už řekl Vavča, ani Sang Hyun Yoon to s účesem zrovna nevychytal. Pochválit musím naopak pěknou a chytlavou hudba, kterou si teď nevědomky broukám téměř každý den. Sotva průměr.(3.3.2013)

• Zíza

Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

• Vavča

Žal bohu provar, Eun Hye Yun je kočka jako vždy a její role spunky girl je ok, jenže tvůrci nezvládli scénář, nejde o klišé, ale o to, že se silně nepovedla a nebylo to někdy moc zábavné sledovat, ačkoliv obsazení bylo ok a nemohu hercům upřít snahu. Některé věci naprosto zbytečně srážely tuto sérii k zemi, třeba jako nemožný zrzavý přeliv na hlavě herce jménem Yun Sang Hyeon, on je pohledný, ale tady ho vizážista vážně zprasil a působil divně, navíc mi přišlo, že měl věčně rudé oči, jak kdyby hulil travku. No nic touto sérii se Korejci moc nevytáhli. Uvidíme co přinesou další letošní série Swallow The Sun , Friend our legend, IRIS, a Strange Heroes kde bude hrát Joon Ki Lee.(13.10.2009)

Slabé. Na to, jaké tady mají herecké obsazení, je ten scénář poměrně neduživý.(26.6.2012)