poster

Cyklotoulky (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2009, 282x10 min

Režie:

Petr Válek

Kamera:

Petr Válek

Střih:

Petr Válek
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (18)

 • curil
  **

  Vidět vše není v lidských silách, stačila mi zhruba třetina, některá pokračování stojí za to, jiná méně. Je mi jasné, že pořad monituruje i Slovensko a tak je třeba spolupráce bývalých soudruhů. Mě neskutečně irituje ta "Slovena" Brodnianska, taková obdoba české fifleny Michaely Mauerové, průvodkyně Bedekru, kde se jí málem podařilo mi znechutit mou milovanou Francii.(15.8.2020)

 • Pepinec
  ****

  No vida, pak že to nejde! Konečně nový cestovatelský pořad, který snese nějaká výraznější očekávání, a který se nesnaží být za každou cenu k popukání, nýbrž k užitku. Jančaříkovi jde role průvodce rozhodně lépe, než moderování počasí. Musí se držet řidítek, čili nemá čas na úchylné strkání rukou do kapes, a i když mu občas vázne slovosled, rád mu to pro jinak velmi sympatickou formu prominu.(9.8.2011)

 • kingik
  odpad!

  Na kole tam a zpátky. Křížem krážem výhradně po českých luzích a hájích, respektive cyklostezkách. Hodně záleží, s kým se po nich na kole vydáme. Michal Jančařík (pokud ho náhodou neznáte, je to ten obrýlený dlouhán z Počasí na Nově) je poměrně nesympatického zjevu a jeho kecání o ničem se starosty obcí, popřípadě jinými obyvateli vykonávajícími důležité funkce, také mnoho neřeší. Nápad propagovat kolo v době moderního, technického pokroku je asi tak účinné jako tvrdit, že trampové jsou humanoidi příštího tisíciletí. Kdo má ke kolu vztah, tak ani nepotřebuje pořady tohoto typu, protože vše podstatné si najde na netu. Tohle je opravdu zastaralá sračka se vším, co k tomu patří a s protivným moderátorem od pohledu k tomu. Mé hodnocení: 0%(24.11.2013)

 • 6thSun
  **

  Za tu chvíli projedou velký hovno, kór když do toho ještě uváděj tuny zbytečných historických keců. Kouknul jsem na dva díly z mého okolí (Náchod a Nové Město nad Metují) a nestačil jsem se divit, když místo aby se toho projelo co nejvíc, bylo navštíveno v obou epizodách TO SAMÉ MÍSTO (Peklo).(3.7.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Ač nic světoborného, pořád má tento pořad pro mne mnohem větší hodnotu, než většina těch našich rádoby reality show, pěveckých či talentových soutěží. Tady se divák alespoň na krátký okamžik podívá na krásy naší vlasti, občas mrkneme i na Slovensko, Rakousko či do Německa – třeba během toulek na běžkách. Já se kochám hlavně krajinou a zajímavými místy – páč běžky či nějaká delší jízda na kole – tak to není nic pro mne…(15.12.2019)

 • Una111
  *

  Pro mne to bylo jen 1 x 10 minut a nemám chuť absolvovat další desetiminutovky takových povrchních blábolů a rádoby zábavy. Z národního parku Slovenský ráj, téhle úžasné a jedinečné lokality na východním Slovensku, jsme viděli jednu vyhlídku a jeden pohled na rozkvetlé louky. Mne opravdu nezajímá, co měla skupinka k večeři, ani ve kterém penzionu přenocovali. Dnes mají i někteří youtubeři kvalitnější videa! Takže za mne: Na neshledanou!(21.9.2019)

 • rakovnik
  ****

  Sice moc nemusím "pana Rosničku" alias Michala Jančaříka, vždy s povděkem kvituji jakékoli dílo, propagující krásy naší krajiny. A to nejen přírody, ale i obcí a památek. Je-li tato aktivita spojena s pohybem, jen lépe pro naše zdraví, nejen duševní. Jen by mohl zajíždět i mimo notoricky známá místa a rozprostřít svou pozornost také na místa poněkud opomíjená.(29.11.2013)

 • Čtec
  *****

  Pořad je bezvadnou inspirací na víkendové výlety. A to i na běžkách - nyní se objevil pořad BĚŽKOTOULKY na ČT4. Michal Jančařík s Rudlou jsou pohodovými a příjemnými průvodci. Klidně bych je přibral do naší party :-)(1.2.2012)

 • lskala
  ****

  Mladej Jančařík, jako správnej Plzeňskej patron, objíždí na kole okolí Plzně a ukazuje lidem možné tipy na víkendový výlet. Dobrej nápad. 75% - 3***(17.2.2010)

 • herr_carter
  ***

  Jančařík je prostě vocas k nezaplacení, ale musím říct, že na kole mě celkem bavil, i výběr destinací nebyl mnohdy špatný................moje hodnocení = 6 z 10.(24.9.2014)

 • Paity
  *

  Pro milovníky cyklystiky asi zajímavé, jinak pro ostatní asi nic moc extra. Oceňuji ale snahu o nalézání nových a nových tras a zajímavostí podél nich.(2.7.2012)

 • Mikino00
  ***

  Ač se jedná o pořad, který radí obyvatelům Prahy, kam na výlet, zaujme každého nadšence cyklistiky propagací určité oblasti i přes mizivé cyklistické dovednosti moderátorů. Někdy mi příjde, že za celou vyjížďku najedou tak 5km, protože díváka zásobují návštěvami všeho možného a uniká trochu smysl toulek na kole. Jančařík mi svým moderováním lehce pije krev, ale pořád lepší než ten druhý, který je tak nevýrazný, že jsem se ani neobtěžoval zapamatovat si jeho jméno.(29.11.2012)

 • honzik10
  ***

  Zajímavý pořad ;)(30.11.2014)

 • Realmond
  ****

  Baví mě to, pan Jančařík jako cyklista je dobrej. A nejvíc se mi líbilo když v jednom díle byl pár metrů od mýho baráku a pak projel pěkně to krásný okolí kde žiju, tak to bylo super na to koukat.(18.4.2010)

 • pOne
  ****

  Pokud jde o obsah, tak bych uvítal více té cyklistiky (když se pořad jmenuje Cyklotoulky) - nějaké mapky, více popisů cyklotras atd. Takto je to taková regionální "Toulavka" na kole. Trošku mi vadí ještě poněkud násilná forma reklamy - propagace různých hotelů, penzionů a restaurací. Nicméně i tak (asi) jediný důvod, proč (třeba) přepnout na Public TV. Jako inspirace na cíle (nejen) cyklovýletů dobré.(9.6.2010)

 • nooly
  **

  Dobrý úmysl, ale bohužel úděsné zpracování. Má to účes moderních adrenalinových západních pořadů, obsah tomu však rozhodně neodpovídá. Pan Jančařík (ač si ho jinak vážím) na toto nemá, přemáhá se k podivným vtipům, výsledek je trapný.(14.1.2012)

 • Neklan006
  **

  Nápad skvělý, navštívená místa krásná, ale proč nás pořadem provázejí nějací vypasení starostové do podniků stejně odporných hoteliérů prostě nechápu. Nebo vlastně chápu, koncesionářské poplatky už se rozkradly, takže to ČT lepí produkt placementem :-/(4.4.2017)

 • jarynzlesa
  odpad!

  Po absolvování reklamy před pořadem následuje 10min reklamy. Tak hárá na kolo.(5.4.2020)