poster

Cyklotoulky (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2009, 282x10 min

Režie:

Petr Válek

Kamera:

Petr Válek

Střih:

Petr Válek
(další profese)
 • Mikino00
  ***

  Ač se jedná o pořad, který radí obyvatelům Prahy, kam na výlet, zaujme každého nadšence cyklistiky propagací určité oblasti i přes mizivé cyklistické dovednosti moderátorů. Někdy mi příjde, že za celou vyjížďku najedou tak 5km, protože díváka zásobují návštěvami všeho možného a uniká trochu smysl toulek na kole. Jančařík mi svým moderováním lehce pije krev, ale pořád lepší než ten druhý, který je tak nevýrazný, že jsem se ani neobtěžoval zapamatovat si jeho jméno.(29.11.2012)

 • rakovnik
  ****

  Sice moc nemusím "pana Rosničku" alias Michala Jančaříka, vždy s povděkem kvituji jakékoli dílo, propagující krásy naší krajiny. A to nejen přírody, ale i obcí a památek. Je-li tato aktivita spojena s pohybem, jen lépe pro naše zdraví, nejen duševní. Jen by mohl zajíždět i mimo notoricky známá místa a rozprostřít svou pozornost také na místa poněkud opomíjená.(29.11.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Ač nic světoborného, pořád má tento pořad pro mne mnohem větší hodnotu, než většina těch našich rádoby reality show, pěveckých či talentových soutěží. Tady se divák alespoň na krátký okamžik podívá na krásy naší vlasti, občas mrkneme i na Slovensko, Rakousko či do Německa – třeba během toulek na běžkách. Já se kochám hlavně krajinou a zajímavými místy – páč běžky či nějaká delší jízda na kole – tak to není nic pro mne…(15.12.2019)

 • curil
  **

  Vidět vše není v lidských silách, stačila mi zhruba třetina, některá pokračování stojí za to, jiná méně. Je mi jasné, že pořad monituruje i Slovensko a tak je třeba spolupráce bývalých soudruhů. Mě neskutečně irituje ta "Slovena" Brodnianska, taková obdoba české fifleny Michaely Mauerové, průvodkyně Bedekru, kde se jí málem podařilo mi znechutit mou milovanou Francii.(15.8.2020)

 • kingik
  odpad!

  Na kole tam a zpátky. Křížem krážem výhradně po českých luzích a hájích, respektive cyklostezkách. Hodně záleží, s kým se po nich na kole vydáme. Michal Jančařík (pokud ho náhodou neznáte, je to ten obrýlený dlouhán z Počasí na Nově) je poměrně nesympatického zjevu a jeho kecání o ničem se starosty obcí, popřípadě jinými obyvateli vykonávajícími důležité funkce, také mnoho neřeší. Nápad propagovat kolo v době moderního, technického pokroku je asi tak účinné jako tvrdit, že trampové jsou humanoidi příštího tisíciletí. Kdo má ke kolu vztah, tak ani nepotřebuje pořady tohoto typu, protože vše podstatné si najde na netu. Tohle je opravdu zastaralá sračka se vším, co k tomu patří a s protivným moderátorem od pohledu k tomu. Mé hodnocení: 0%(24.11.2013)