Americká panna

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott

Další teenUSA komedie. To podstatné v takových filmech (sexy herečka) je splněno, protože Jenna Dewan-Tatum je opravdu jako upjatá panna k sežrání. Divím se, že není obsazovaná častěj, vzhledem k jejímu tělu. To druhé podstatné (nějaký ten humor) tam je taky. Rob Schneider zábavný jako vždy (jak pro koho). Jsou to jenom kozy.(14.1.2015)

Není to veledílo, ale já jsem se u toho fakt pobavil. Přiznávám, že jsem měl na podobnou píčovinu náladu, ale to neva. Účel to plní. Jenna Dewan je jako slušňačka fakt vtipná a i s Robem Schneiderem je prdel. Prostě dobrej film v dobrou chvíli. A sladký brambory byly nejlepší.(15.11.2012)

Po pravde receno jsem cekal daleko vetsi retardarnu. Neni tu klasika o bande blbecku, co chtej naklatit nejaky holky, tentokrat to mame z pohledu holky, ktera ale naopak nechce bejt naklacena a je to zaprisahla panna. A samozrejme dotahne na kolej, kde ma za spolubydlici nejvetsi kurvu v okoli a tak se tu ozere, nekde probehne v podprde, natoci "porno", vyhoni ho neznamymu chlapkovi a podobne, proste tak nejak vicemene vtipne vyvadi a pritom se u toho tvari jak nejvetsi slusnacka a sprt. Z hercu stoji za pozornost mozna tak slizoun Schneider jako sefik porno poradu Blaznivy pipky. Proste ackoliv to neni nic extra, nijak me to neznechutilo, sem tam ve filmu prolitnou pekny kozy a umi to pobavit, takze nevidim duvod, proc nedat slusny 3*.(2.3.2010)

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

• IQ Tiqe

Když pominu The Girls Go Crazy trapárnu, tak děj to mělo, koukatelné taky - a víc jsem ani nečekal.(1.6.2010)

• nash.

Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)

Vtipné veselé pro puberťáky :-)(7.4.2013)

• Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje.(20.7.2012)

• eraserhead666

Jsou to jen kozy. A celý film je jen o tom, jak se vlk nažral a kozy zůstaly celé. A k tomu Rob Schneider. A nesmíme zapomenout na kozy. Možná to je ještě o něčem jiném, ale nic víc bych v tom nehledal. Bylo by to možná ještě horší.(17.6.2013)

• Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

Odpad dal ten, kdo to neviděl. Náhodou je to vtipné, zábavné a postavy zajímavé.(15.2.2013)

• Pajky3

Podprůměrná americká komedie, která má své nechutnosti. Schneider je nesympatickej jako obvykle, pochybuju, že zrovna takovej týpek by uváděl tu prsatou show. Upřímně nedávat to v televizi, tak bych se na ta asi hodně těžko podíval. Všechno jede podle klasiky, ničím to nepřekvapí, ale na druhou stranu dá se to přežít(7.9.2011)

.. jedna a půl * jsou za film a jedna a půl * jsou pro tu okouzlující pannu : Priscilla / Jenna Dewan .. moc se mi tu líbí, zahrála svou roli opravdu hezky (čti : hodně věrohodně), místy byla úplně kouzelná ...(10.9.2011)

• BMAJTZ

Naprosto urážlivé, stupidní a navíc děsně neoriginální. Tohle se nevyplatí sledovat ani na pozadí při dělání jakékoli jiné činnosti. Z toho závěru mi navíc bylo docela divně, jak hodně špatné to bylo.(1.3.2014)

• ghatos

Veselá píchačka s morálním poselstvím a v tom Rob Schneider...no páni :) . 30%.(2.3.2014)

• dopita

Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky.(8.9.2011)

• Pavlík

08. 09. 2011 (289.); solidní hra s obličejovými svaly pany Curtzmana(10.9.2011)

• korndaddy

Stupidní. Neříkám, že si rád dopřeju podobnou blbost, ale tohle bylo vážně moc. Vtipný momenty sem ani nezaregistroval. Až taková to byla sranda...(2.3.2014)

• joshula

Tak tohle je velké zklamání. Film měl hlavně bavit, ale to se vůbec nepodařilo. Někomu se nepodařilo hlavní děj trochu popohnat a uvolnit. Vše je ohrané a nucené.(8.3.2011)

• Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)

• Sany33

Typická americká blbostička, ktorá sa síce hrá na plnohodnotnú komédiu ale veľmi som sa na nej teda nenasmial. Príbeh tiež kolísal na scifi mienke v ktorej je možné aby 20 ročné americké dievča mohlo byť stále pannou. Stačí tak malo aby sa ej presvedčenie rozpadlo ako domček z karát a ona vstúpila do baru a hľadala niekoho, kto ju pretiahne (to už bolo reálnejšie). Čakal som väčšiu komédiu, keď som na obálke videl komediálne eso akým je Rob Schneider. Zahral si bohužiaľ iba druhé husle a celý príbeh sa uberá smerom odpanenia poslednej Americkej panny čo je teda dosť na škodu. Popravde nepáčilo sa mi to ale verím, že svojich maniakálnych úchylkárov si film nájde hlavne kvôli asi 200 odhaleným ženským prsiam naprieč celému filmu. Teda to bolo z môjho pohľadu tiež asi jediné plus.30%(3.5.2015)

<< předchozí 1 2 3 4