Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

• Yokolobuna

Já jsem to dokoukal do konce ? Hmm asi jo... Robe kam jsi to sakra vlezl! :-( Velký sranec s naprosto nesympatickým obsazením, bez špetky humoru. Hláška tolik jsme spolu zažili mě pobavila, nezažili totiž vůbec nic a ve srovnání i s podobně laděnými komediemi dostává film na prdel. Ale bylo tam pár pěkných poprsí a Priscilla celkem ušla. Proto alespoň ta jedna hv.(7.9.2011)

• Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje.(20.7.2012)

• Mikecat

Dve baby a dvaja chalani idú získať naspäť nahrávku pornonakrúcača Ed Curtzmana (Rob Schneider) holky v akci, kde ukazujú baby svoje prsia, Naoko nevinná Priscilla sa vdaka spolubývajúcej opije zacne šaňtiť a ukazovať svoje vnady. Bojí sa o štipendium tak nakrúcača prenasledujú a snažia sa ho chytit. Všetko nakoniec skončí úplne inak, keď kazetu vydať nechce a vo vedomí vypnutých mikrofónov vyjde s farbou von, že na všetkých serie a ide mu len o prachy. Chýba silnejší príbeh a viac humoru.(13.8.2015)

• Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)