Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

• Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)

• nash.

Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)

• Olík

Robu Schneiderovy už je málo hrát ocásek Adama Sandlera a tak se rozhodl posunout o „úroveň víš“. Americká produkce sype z rukávu primitivní studentské komedie jako Babica majoránku, že už ani nejde, díky jejich standardní „kvalitě“, rozpoznat kterou jsme měli to potěšení zhlédnout a kterou ne – bože, kde jsou časy Prciček nebo Road tripu???!!!:((21.9.2011)

• dopita

Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky.(8.9.2011)