poster

Americká panna

 • USA

  American Virgin

 • Slovensko

  Navždy panna

Komedie

USA, 2009, 98 min

Režie:

Clare Kilner

Scénář:

Jeff Seeman

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

John Hunter

Producenti:

Lucas Jarach, Jason Price

Střih:

Keith A. Cox

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
 • nash.
  **

  Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)

 • Pajky3
  **

  Podprůměrná americká komedie, která má své nechutnosti. Schneider je nesympatickej jako obvykle, pochybuju, že zrovna takovej týpek by uváděl tu prsatou show. Upřímně nedávat to v televizi, tak bych se na ta asi hodně těžko podíval. Všechno jede podle klasiky, ničím to nepřekvapí, ale na druhou stranu dá se to přežít(7.9.2011)

 • playboy_05
  ****

  Neskutecne uzemnujici film. Jedna z mala picovin, ktera si tak nizke hodnoceni podle me nezaslouzi. Znam hafo "lepe" hodnocenych debilit, ktere nestoji za nic. U tohohle jsem se valel smichy od zacatku do konce (pravda, byl jsem lehce pod vlivem, ale stale pri smyslech)...na film dane kvality, nevidana vec.(13.1.2015)

 • BeranSon
  **

  Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 -(25.8.2014)

 • Olík
  **

  Robu Schneiderovy už je málo hrát ocásek Adama Sandlera a tak se rozhodl posunout o „úroveň víš“. Americká produkce sype z rukávu primitivní studentské komedie jako Babica majoránku, že už ani nejde, díky jejich standardní „kvalitě“, rozpoznat kterou jsme měli to potěšení zhlédnout a kterou ne – bože, kde jsou časy Prciček nebo Road tripu???!!!:((21.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace