Highland Park

Highland Park

Komedie / Drama

USA, 2013, 90 min

• Driss

Bezpochyby jde o pěkný snímek. Zajímalo by mě však, jestli bych svou pozornost udržel i mimo ranní hodiny. Snímek se totiž v některých úsecích dost táhne a že by mě nějak pohltil, to taky tvrdit nemůžu. Pokud ale jako já potřebujete během prázdnin hoďku a půl na vykopání z postele, tak vám sledování Highland Parku náladu určitě nezkazí.(30.6.2013)

• Jossie

Tak to mi hodně připomnělo našeho Valentina Dobrotivého. Tam také utráceli peníze, které ještě neměli. A tohle bylo navíc natočeno dost nudně, to naše byla alespoň komedie.(15.6.2013)

CITÁT - Tyhle staré věcičky budou ignorovat napořád, ne jako ty nové................ Začátek je celkem smutnej. Celej ten dialog v hospodě okolo čísel je smutnej Jsou to šťastná čísla? Už deset let nic nepadlo. CITÁT - Někdy musíte vzít osud do vlastních rukou................ Nejhorší na příběhu je, že už od počátku tušíte, kam příběh míří, což je škoda, divák se do děje nemůže pořádně ponořit. Už jen čeká kam to povede. Kazilo to chuť celého příběhu. CITÁT - Nekupujeme si věci jen proto, že na ně máme........... Zase to není tak smutné, jak by se zdálo, ale záleží na šťastných číslech. Bylo nebylo.(9.10.2013)

Jako komedie je to vlažné, jako drama to moc nefunguje ale v zásadě je to relativně chytrý film, který nadhazuje (pravda, často mnohdy neúmyslně) zajímavé věci k zamyšlení.(24.12.2014)

• ludovit14

TENTO príbeh kde zamestnanci miestnej univerzity a jeden bývalí skúšajú každý týždeň (viac ako 10 rok..) šťastie v lotérii je poriadne pritiahnutý za vlasy.Ako niekto môže rozhadzovať prachy a "sľubovať hory doly",keď nevidel ani tiket. V tomto filme réžia,scenár,ako aj herci-skúšajú divácku trpezlivosť kam až môžu zájsť! 20,01%.PS: nie je hyperbolický príbeh.(2.7.2013)

• - Natáčení probíhalo v Detroitu. (Terva)