Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Předčasně propuštěný trestanec John Brickner (Steve Austin) se vrací do společnosti na žádost ženy své oběti, která doufá ve finanční výpomoc potřebnou k transplantaci sdrce své dcery. John si najde práci truhláře a vyhazovače v baru. V baru potkává Rena (Walton Goggins) a jeho přítelkyni Frankie (Laura Vandervoort), kteří dají Johnovi možnost vydělat si peníze v pouličních zápasech, které nakonec přijme. Reno je agent se spoustou dluhů a vidí v Johnovi peníze. Frankie, Reno a John se postupně stanou přáteli. (Boz)

(více)

Recenze (60)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Steve Austin je sympatický přesně tak, jak jen může být sympatický týpek, kterému Pánbůh zapomněl nadělit krk. Jeho prkenný herecký výkon je rovněž okouzlující, takže nezbývá než se těšit na zápasy, ale ani při nich si žádný fajnšmekr moc nepošmákne. Hrubá síla při nich totiž nahrazuje techniku a správná hlava je tvrdší než železná trubka. Tak snad alespoň na Frankie se dá mlsně zamrouskat a rozhovory s probačním úředníkem mne taky řádně pobavily. No nevadí. Ruce nahoru, Pane Nabobtnalý, kryjte si obličej a já Vám fláknu jednu do žeber, abych si neničil klouby o Vaše zuby. Děkuji za spolupráci. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Kdyby si průměrný medvěd hnědý (2 metry, 200 kg) vyholil hlavu, mohl by se jmenovat Steve Austin. Hromotluk s krkem širokým jako temelínská chladící věž si zde takového medvěda zahrál. Ehm, zahrál... spíše se filmem probručel a promlátil. Zdejší souboje však nestojí skoro za nic, není ani vidět, kam dopadají obyčejné pěsťovky, žádná choreografie, nulová inovace. Je skoro sebevraždou natahovat příběh, který prokoukne od začátku i Stevie Wonder na takovou stopáž (cca 100 minut). Nudné, dlouhé, zbytečné. ()

Reklama

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Jak se jinak řekne příběhové klišé? Vždyť je to fuk. V jednoduchosti je krása :) Dejte mi svalnatého plešouna, který rozmlátí držku jiným, pro dobrou věc a budu spokojená.. Jo vlastně já byla spokojená :) Sice ty rvačky vypadaly jak když se ožralové mlátí v hospodě, ale kdo by od takových balvanů čekal, že se budou krýt obličej, ten si kryjou jen holky :D ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Po sympaticky béčkovém Condemned to se Stone Coldem vypadalo solidně, přestože jako většina wrestlerů rozdávajících rány ve filmu moc hereckého talentu nepobral. Ale jeho nenucené charisma dobráckého hromotluka táhlo. A hned další film, se kterým se vytasí, je jímavá story o polepšeném muklovi, který se bije za jedno dětské srdíčko a udržení vztahu ‚absolutely hot chick‘ s totálním loserem. Nevadilo by to až tolik, kdyby se v ringu bouchalo o něco přehledněji a hlavně častěji. Vzhledem ke stopáži se prožvaní zbytečně mnoho času, což je v takové žánrovce na pěsťovku do solaru. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Ať žije americký korekční systém! Usvědčený vrah s vizáží Médi Bédi vyleze po pár letech z krymu se srdcem na dlani a charakterem Mirka Dušína. V záchvatu sebezpytování rozbije v ilegálních zápasech držku několika hustě vytapetovaným negrům, portorikáncům a jiným obtloustlým romantickým týpkům, aby naškrábal pár mrzských dolarů na operaci rozkošňoučké dcerušky chlápka, kterého zabil. K tomu si přidejte úžasnou choreografii sumo soubojů ve stylu :" Tak, teď vysmahnu jednu já tobě, teď vypáliš jednu ty mě a to budeme dělat napřeskáčku tak dlouho, až zjistíme, kdo má tu vyholenou palici tvrdší... A pokud se hoooodně sehneš, třeba tě kopnu i do kolena..." Nicméně proti Universal soldiers 3 a Dangerous man pořád výpravný akční klenot!! ()

Galerie (18)

Zajímavosti (3)

  • Keď John (Steve Austin) vyberá z vane Veroniku (Lynda Boyd), je možné si všimnúť stojaceho člena štábu vedľa Frankie (Laura Vendenvoort). (Johnny.ARN)
  • Natáčať sa začalo 17. októbra 2008 vo Vancouveri. (AdamesWWE)
  • Aby bitky pôsobili realistickejšie, obsadili tvorcovia skutočných MMA zápasníkov. Jednému z nich, Paulovi Lazenbymu, počas nakrúcania Steve Austin zlomil nos. (AdamesWWE)

Reklama

Reklama