Mike, který v lomu objevil kost dinosaura, přijde o práci, protože na místě nálezu začnou bádat vědci. Nicméně on sám se začíná cítit jako dinosaurus, když při hledání nového zaměstnání zjistí, jak drasticky se za ta léta změnily technologické záležitosti. Mezitím Frankie cítí, že musí znovu přispět k záchraně Bricka, který se rozhodl, že bude kandidovat na školního kronikáře. (HBO Europe)

Tuukanen

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

pán u pohovoru: Takže, Miku, co se vám na fekálních vozech tolik líbí?Mike: Bože, nevím, kde začít. To, co děláte je důležité pro celou společnost.pán u pohovoru: No, důležitých povolání je plno. Proč tohle?Mike: Já prostě, prostě rád pracuju rukama, když můžu něco (mne si ruce).pán u pohovoru: Ruce uplatníte v řadě povolání. Proč tohle?Mike: Asi se mi líbí konec a začátek. Vyprázdníte septik a dopřejete nějaké šťastné rodině úplně nový start. Podle mě nemůžete člověka doopravdy poznat, dokud nepoznáte jeho odpad.pán u pohovoru: Ale proč fekální odpad? Mike:Protože představa, že si vezmu gumový oblek, brýle a budu se brodit lidskými exkrementy zní jako celoživotní dobrodružství. Je to jako být astronautem na planetě Zemi. Asi vám chci říci, že fekální odpad je mou vášní. ()