Průměrňákovi (TV seriál)

The Middle

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009–2018, 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa PenaVega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr., Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Ian Scott Rudolph, Jude Demorest, Malcolm Foster Smith, Bruce Holman, Katherine Von Till, Wayne Wilderson, John M. Keating, Riley B. Smith, Ajay Mehta, Rodney J. Hobbs, Vernee Watson, Rick Harrison, Jimmy Bellinger, Carole Gutierrez, Mike Ostroski, Maurice G. Smith, Talitha Eliana Bateman, Susan Leslie, Stephanie Drake, Tom Beyer, Greg Cromer, Sarah Rush, Gibson Bobby Sjobeck, Hayley Holmes, Roger Rignack, Adam Kulbersh, Dale Raoul, Marque Richardson, Jeremy Denzlinger, Sarah Benoit, Victor Samuel Lopez, Kelly Heyer, Payden Kershner, Santiago Segura, Sarah Buehler, Michael Wayne Foster, Natalie Lander, Brock Baker, Jeanette Miller, Charles C. Stevenson Jr., Alexandra Gold Jourden, Van Epperson, Jen Ray, Beau Wirick, Thomas F. Duffy, Rachael Marie, Brock Ciarlelli, Vicki Lewis, Megan Hubbell, Troy Metcalf, John Gammon, Audrey Wasilewski, Ethan Phillips, Jeff Lewis, Sarah Wright, Rick Overton, Delaina Mitchell, Nick Shafer, Kevin M. Horton, Floyd Van Buskirk, Katlin Mastandrea, Nakia Burrise, Patrika Darbo, Christopher Darga, Ian Gomez, Brian Van Holt, Jill Basey, Jeremy Scott Johnson, Brian Dare, Rebecca Metz, Tommy Bechtold, Rachel Dratch, Alphonso McAuley, Dave Allen, Valorie Hubbard, Keegan-Michael Key, Casey Wilson, John Fleck, Nicole Sullivan, Chris Coppola, Evie Thompson, Aloma Wright, Betsy Baker, Josh Brener, Aaron Jaeger, Dale Dickey, Courtney Gains, Mindy Cohn, Richard Kind, Casey Burke, Jimmy Kimmel, Mathew Botuchis, Jerry Hardin, Phyllis Smith, Gia Mantegna, DeAnn Heline, Michael Scott Allen, Kirstie Alley, Matt Shea, Charlene Tilton, Troy Gentile, Steven Lee Allen, Dick Van Dyke, Jane Morris, Paul Bates, Lyndon Smith, Jovan Armand, Nick Alvarez, Mark L. Taylor, Ellen Geer, Faith Ford, Cheryl Hines, John Colton, Daniela Bobadilla, Leah M. Clark, Deborah Meister, Devanny Pinn, Josh Cooke, Alan Ruck, Lyle Kanouse, William Stanford Davis, Ervin Ross, Brett Johnson, Elizabeth Daily, Mike Cochrane, Paige Diaz, Brian Stepanek, Emily Rutherfurd, B.K. Cannon, Robert Pine, Katherine Landry, Caleb Brown, Carlease Burke, Greer Grammer, Miriam Flynn, David L. King, Isaac Faulkner, Jason Williams, Richard Riehle, Karen Malina White, Aaron Hill, Brian Howe, Chase Kim, Barry Livingston, Ashley Spillers, Theo Taplitz, Galen Howard, Kai Schulz, Josh Duvendeck, Monica Horan, Trent Garrett, Alan Rachins, Sydney Sweeney, David Kloehr, Jonathan Goldstein, Gregory Harrison, Lisa Rinna, Maree Cheatham, Johnny Dowers, Paul Connor, Marc Evan Jackson, Ashley Dulaney, Ursula Burton, Nathaniel Stroud, Kelly Lamor Wilson, Audrey Moore, Pete Gardner, David Hull, Nick Peine, Sari Arambulo, Jake Elliott, Christopher Goodman, Carlos E. Campos, Corbin Bleu, Christopher Gehrman, Rose Abdoo, Jim Meskimen, Samuel Gilbert, Paul Culos, Jackson White, Victoria Bruno, Jo Anne Worley, Caleb Emery, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Ely Henry, Brooke Baumer, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Stacy Barnhisel, Phil Abrams, Jim Titus, Mandela Bellamy, Betsy Hume, Adilah Barnes, Christian Hutcherson, Jeris Poindexter, Andrew Astor, Burt Grinstead, Brittany Ross, Laura Ann Kesling, Carson Fagerbakke, Karly Rothenberg, Sarah Yarkin, Matthew Atkinson, Gregory Kasyan, Jake McLean, Kimmy Shields, Adwin Brown, Gina Hecht, Rachel Marsh, Margarita Franco, Will Matthews, Marlowe Peyton

Komentáře uživatele MM_Ramone k tomuto TV seriálu

"Průměrňákovi" sa mi na prvý pohľad zdali hodne podpriemerní. Bola to pre mňa len podivná rodina exotov, ktorá ma spočiatku vôbec nezaujala. Ale postupne si ma namotali do takej miery, že sa teším na každú ďalšiu ich epizódu. Manželia Mike a Frankie Heckovci a ich traja potomkovia (Axl, Sue a Brick) ma dokážu výborne pobaviť. Nejaký ten čas mi síce trvalo, pokiaľ som si na nich privykol, ale teraz táto "Taká obyčajná rodinka" má moje plné sympatie. Je to pohodový, americký, rodinný sitkom. *****(27.9.2016)

Návrat do školy (S02E01), Majáles (S02E02), Plínky (S02E03), Kamenolom (S02E04), Zahraniční student (S02E05), Halloween (S02E06), Brickovo narození (S02E07), Povinnosti (S02E08), Díkůvzdání II (S02E09), Skromné vánoce (S02E10), Bitva o dům (S02E11), Finanční problémy (S02E12), Super neděle (S02E13), Valentýn II (S02E14), Kamarádi, lži a videoklip (S02E15), Heckovi v letadle (S02E16), Doučování matematiky (S02E17), Jarní úklid (S02E18), Dědictví (S02E19), Královská svatba (S02E20), Den matek II (S02E21), Ples (S02E22), Most (S02E23), Léto volá (S02E24). *****(20.7.2018)

Piata epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "Foreign Exchange" (Zahraničný študent). Frenkie Hacková presvedčí svojho manžela Micka Hecka, aby u nich v dome ubytovali zahraničného študenta. Myslí si, že to bude prospešné pre ich tri deti. Nasťahuje sa ku nim nemluvný, nudný Japonec Takayuki. Frankie robí všetko preto, aby sa mu u nich zapáčilo, ale odozva z jeho strany je nulová. *****(19.7.2018)

Siedma epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "A Birthday Story" (Brickove narodenie). Najmladší člen rodiny Brick Heck sa chystá osláviť svoje deviate narodeniny. Pri tejto príležitosti sa dozvie informáciu o tom, že keď sa narodil tak bol zamenený za iné dieťa. Až po mesiaci sa zistilo, že došlo k nedorozumeniu a vrátlili ho jeho matke. Je z toho šokovaný. Jeho starší brat Axl Heck má v práci novú manažérku. Je síce sexi, ale rozumu moc nepobrala. *****(19.7.2018)

Štrnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "Valentine´s Day II" (Valentýn II). Rodina Heckovcov oslavuje deň svätého Valentýna. Sue sa snaží najsť chalana, ktorý ju pobozkal počas posledného halloweenu. Malý Brick chce nadviazať vzťah so svojou spolužiačkou, ale jeho otec Mike Hack mu to stále nechtiac kazí. Frankie Hacková zdesene zisťuje, že v podstate začala randiť so svojim dospievajúcim synom Axlom. *****(20.7.2018)

Devätnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "The Legacy" (Dedičstvo). Puberťák Axl Heck svojou lenivosťou a drzosťou tak vytočí svojho otca Mikea Hecka, že mu v návale hnevu zakáže, aby sa zúčastnil dôležitého ligového zápasu. Práve v tomto duely by mohol Axl vyrovnať starý stredoškolský rekord svojho otca. To celú túto situáciu ešte viac vyhrotí. Mike sa snaží z toho nejako diplomaticky vykľučkovať. *****(20.10.2018)

Dvadsiata epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "Royal Wedding" (Kráľovská svatba). Anglický princ William si berie svoju lásku Catherine. Je to veľká udalosť. Frankie Hecková je z toho úplne hotová. Nakúpi gýčové suveníry a zneužije akciu obchodného domu s elektornikou. Donesie domov obrovský veľkoplošný televízor, aby mohla túto udalosť sledovať naživo. Jej rodina však nemá pre ňu pochopenie. *****(21.10.2018)

Dvadsiata tretia epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "The Bridge" (Most). Brick Heck je veľmi divné dieťa. Má mnoho podivných zlozvykov a zvlášných fóbií. Jednou z nich je strach z krytého mostu, ktorý je na ceste ku ich domu. Má panickú hrôzu ním prejsť. Jeho rodičia Mick a Frenkie sa snažia ho tohto strachu zbaviť. Axl sa stane plavčíkom na letnom kúpalisku. Táto práca však nesplní jeho očakávania. *****(20.7.2018)

Osma epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "The Middle" (Taká obyčajná rodinka) sa volá "The Kiss" (Bosk). Mike a Frankie Heckovci sa chystajú stráviť romantický večer v dome svojich susedov, ktorý im ho dali k dispozícii. Lenže tento príbytok je plný moderných spotrebičov, ktoré im svojou technickou zložitosťou všetko komplikujú. Ich deti Sue a Brick zostali sami doma, ale majú veľký problém. Začali ich ohrozovať malí, neprispôsobiví chuligáni Glossnerovci. *****(19.10.2018)