Dve ženy sa zarozprávajú v autobuse a padnú si do oka. Molly rozpráva o svojich trampotách s manželovou expartnerkou Heather a jej dcérou Gracie, Sophie o svojich problémoch s otcom. Molly však netuší, že Sophie je prepustená z psychiatrickej liečebne a je nebezpečná. Zabije Heather a chce od Molly aby zabila jej otca. Ten jej pri stretnutí vysvetlí, že Sophie nie je v poriadku a mala by sa liečiť, ale už je neskoro - Sophie unesie jej nevlastnú dcéru a ohrozuje manžela. (oficiální text distributora)

George Stobbart

Nenechajte sa zmýliť (ako ja) žánrovým označením, toto nie je žiadny horor ani thriller, ale obyčajná, slabučká televízna kriminálka, pri ktorej si dôchodcovia môžu podriemať cez nedeľné popoludnie... A ja chuj som to práve vtedy aj pozeral ;-) V autobuse sa stretnú 2 ženy; mladá psychopatka Sophie, ktorá si praje smrť svojho otca a o niečo staršia, kučeravá Molly, ktorej robí problémy ex-manželka jej manžela. Sophie jej navrhne vzájomnú službu a reťazou uškrtí otravnú exmanželku, dúfajúc, že Molly pôjde z vďaky odstreliť jej otca. Tej sa to však nepáči a televízny príbeh plný klišé, hlúpych postáv i situácií sa môže začať. Na rovinu: celý film je neskutočne nudný, priehľadný a zúfalo otravný!!! Tú 1 hviezdičku dávam za sexi Allison Lange v úlohe hlavnej záporáčky, hoci by si zaslúžila lepší film. Inak je to ale strata času a tú 1h+30min. sa môžete radšej pozerať z okna, zabavíte sa viac. ()

Madsbender

Ani omylom som nepochopil, čo za obmedzenca zaradilo tento film do kategórie horor, tým nie je ani omylom. Jedná sa o značne prostoduchú drámu s prvkami thrilleru, zaoberajúcu sa jednou študujúcou právničkou a jej mužom, psychopatkou číslo jedna a jej dcérou, a psychopatkou číslo dva a jej otcom. Nie je to však až také hrozné ako si istotne poviete podľa okolitých hodnotení, no v žiadnom prípade sa nejedná o najnovší klenot modernej kinematografie. Zásadným problémom tohoto filmu je, že je postavený na deji, ktorý je pomerne chabý a pracuje s labilnými postavami s mentálnymi problémami, avšak to s minimálnym zapojením a ponorením sa do psychológie postáv. Čo je dosť zle. Inak to však nieje zlý námet, ani "herci" nie sú veľkým problémom (až na zubatú psychopatku č.1 a starú policajtku, ktoré mi vyslovene vadili) a z času na čas je to dokonca pomerne napínavé, plus ku koncu sa vám dostane zopár pravdepodobne neočakávaných zvratov či zistení. Keď nejde v televízii nejaký klenot, lepšie ako nič. ()