Lovely Touch, The

• USA Psycho Lover, The (více)
všechny plakáty

Karlos80

Další podivný skvost od vydavatelství "Something Weird Video", specializujicího se se na exploitation a sexploitation americké filmy převážně z 60 a 70 let, ale nebojí se zajít i hlouběji do historie...Zajímavá látka, no považte : Psychiatr osnuje vraždu své manželky novým způsobem: Chce vymýt mozek pacientovi tak, aby tento zločin spáchal on (ten pacient) ale místy dost utahané, překvapivě napínavé finále, zároveň ale i dost křečovité. Do stavu extáze mě však dostala věru naprosto fantastická pestrobarevná scéna, jakási vnější sekvence-výlet do Marcovy (Frank Cuva-Psycho Lover) psychotické mysli, která byla vyplněna živými topless tanečnicemi (které on sám předtím všechny zabil!) v jakémsi psychedellické obrazové i zvukové koláži. Křiklavá a kombinovaná směs sexu a násilí, pop-psych sekvencí, byla tu i jedna scéna necrofilie. Žádná velká senzace (jako celek), přesto ale místy velmi vzrušující, pomatené ale i zábavné. ()

Dellamorte

Skvelý psychedelthrill, ktorý svojím námetom pripicne diváka k monitoru vďaka réžii, no aj ( pre mňa ) výbornej Jo Anne ako fatal alkáčke. Lawrence s Frankom ako sekundanti len potvrdili suprový cast. Celkový dojem je takto na SWV viac, ako uspokojivý.70's psychotronická 3ka. ()