Reklama

Reklama

Džuon: Kuroi šódžo

  • Japonsko 呪怨 黒い少女 (více)

Obsahy(1)

Zdravotní sestře Yuko se jednou stane podivná věc, když pečuje o jednu dívku. Výsledky testů u ní ukázaly, že má v těle cysty, ale ve skutečnosti to je pozůstatek nenávisti mrtvého sourozence, který se nenarodil. Tato nenávist se okolo dívky šíří a brzy postihuje každého, kdo se s ní setká. (Kiyoshi)

Recenze (17)

Cedr 

všechny recenze uživatele

Koncept a samotné zpracování příběhu není vůbec zlé. Horší je to s atmosférou, protože film obsahuje všehovšudy jen dvě slušné scény. Netradiční provedení ducha bylo slibné, ale ve finále vypadá spíš sexy než strašidelně. Nepomůže ani plýtvání s tradičním Ju-on zvukovým efektem, který se velmi rychle oposlouchá. Mari Asato se v rámci možností a (hluboce nízkých) měřítek hororu posledních let se celkem scénářem vytáhla. S režií to už tak pozitivní bohužel nebylo. ()

Reklama

Pitryx odpad!

všechny recenze uživatele

以前の時計よりはるかに弱いです。 彼はまだ同じ袋にドキドキしています。恐怖は繰り返されるシーンの習慣によって押し出され、実際、それはまるで眠りに落ちるようなものです。 全然終わりませんでした。 喜和子支部のタイトルによると。  Copak, neumíte japoské znaky? Tak tedy latinkou. +++ Izen no tokei yori haruka ni yowaidesu. Kare wa mada onaji fukuro ni dokidoki shite imasu. Kyōfu wa kurikaesa reru shīn no shūkan ni yotte oshidasa re, jissai, sore wa marude nemuri ni ochiru yōna monodesu. Zenzen owarimasendeshita. Kiwako shibu no taitoru ni yoru to. +++     No dobře, tak česky. O hodně slabší nežli předchozí hodinovka. Buší se tu stále do stejného pytle, strach je vytlačen zvykem na opakované scény a vlastně je to celé spíše na usnutí. Konec jsem vůbec nepobral. Tedy dle názvu kapitolky Kiwako.       ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Totálně vycucaná série překvapivě pokračuje dál. Po Old Lady in White přichází další krkající duch, tentokrát černější než svědomí zdejších uživatelů (Správně, na tebe mluvim!). Podívaná je to však prázdná a nudná, stejně jako většina předchozích dílů. Od pádu do smradlavých splašek jí tak zachraňuje pouze povedená vymítačská scéna (po níž hrdinka navíc odvětí "hótovó") a kratičká stopáž. Ano, je to málo... (30%) ()

fr3ak 

všechny recenze uživatele

Vůbec ne tak špatné jak jsem čekal. Je vidět že peněz moc nebylo a tak Kuroi shôjo vypadá spíš jako TV film a kdyby ducha raději než animacemi hrála celou dobu opět "po staru" nalíčená holka bylo by to ještě lepší. Atmosféra je chvílemi dost hutná (scéna vymítání je bezchybná). I zvukově si film nevede vůbec špatně. Vzhledem k nízkým očekáváním to nedopadlo tak špatně, přesto jsou to tři s odřenýma ušima. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Film vznikl na počest desátého výročí existence hororové série Ju-on. (ČSFD)

Reklama

Reklama