Džuon: Kuroi šódžo

Gary Ašija

Takašige Ičise

Scénografie:

Shinpei Inoue

Celá séria: Ju-on (2000), Ju-on 2 (2000), Ju-on: The Grudge (2003), Ju-on: The Grudge 2 (2003), Grudge: Old Lady in White, The (2009), The Grudge: Girl in Black (2009).(11.4.2010)

Sice se už jedná o slabší díl než jeho předchůdci, ale pořád jde o celkem slušnou duchařinu, která by nikoho neměla nikoho urazit. No takovej japonskej průměr s dlouhovlasaticí. Kouká se na to docela dobře, díky krátké stopáži se nudy také nedočkáme a strašení si taky užijeme takže u mě slušnej průměr.(3.12.2011)

• Pitryx

以前の時計よりはるかに弱いです。 彼はまだ同じ袋にドキドキしています。恐怖は繰り返されるシーンの習慣によって押し出され、実際、それはまるで眠りに落ちるようなものです。 全然終わりませんでした。 喜和子支部のタイトルによると。  Copak, neumíte japoské znaky? Tak tedy latinkou. +++ Izen no tokei yori haruka ni yowaidesu. Kare wa mada onaji fukuro ni dokidoki shite imasu. Kyōfu wa kurikaesa reru shīn no shūkan ni yotte oshidasa re, jissai, sore wa marude nemuri ni ochiru yōna monodesu. Zenzen owarimasendeshita. Kiwako shibu no taitoru ni yoru to. +++     No dobře, tak česky. O hodně slabší nežli předchozí hodinovka. Buší se tu stále do stejného pytle, strach je vytlačen zvykem na opakované scény a vlastně je to celé spíše na usnutí. Konec jsem vůbec nepobral. Tedy dle názvu kapitolky Kiwako.      (13.5.2020)

• Bloody13

Totálně vycucaná série překvapivě pokračuje dál. Po Old Lady in White přichází další krkající duch, tentokrát černější než svědomí zdejších uživatelů (Správně, na tebe mluvim!). Podívaná je to však prázdná a nudná, stejně jako většina předchozích dílů. Od pádu do smradlavých splašek jí tak zachraňuje pouze povedená vymítačská scéna (po níž hrdinka navíc odvětí "hótovó") a kratičká stopáž. Ano, je to málo... (30%)(13.5.2013)

Vůbec ne tak špatné jak jsem čekal. Je vidět že peněz moc nebylo a tak Kuroi shôjo vypadá spíš jako TV film a kdyby ducha raději než animacemi hrála celou dobu opět "po staru" nalíčená holka bylo by to ještě lepší. Atmosféra je chvílemi dost hutná (scéna vymítání je bezchybná). I zvukově si film nevede vůbec špatně. Vzhledem k nízkým očekáváním to nedopadlo tak špatně, přesto jsou to tři s odřenýma ušima.(19.1.2015)

• - Film vznikl na počest desátého výročí existence hororové série Ju-on. (Bezdík)