Tajemství vody (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2009, 20x2 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• 4daPeace

Verdikt: Není jiná reklama/pruduct placement/zbytečnost, která by mě v televizi vytáčela více.(15.12.2011)

Kořen je borec a pokaždé vše podává s naprostým enthusiasmem, jen jsem párkrát přemýšlel jak ekologický život vede on sám :)(11.3.2010)

Zdá se mi to o něco slabší než Živé srdce evropy. Tři hvězdičky dávám víc za užitečnost než koukatelnost.(13.10.2009)

Živé srdce Evropy je hlavně o ochraně přírody. Tento Kořenův cyklus je multivědní. Tématem je voda a vše, co se může za ní (v ní) skrývat. Čekejte velkou porci ekologie, medicíny, chemie a technologie úpravy vody. Je to stručné, jasné a zajímavé. Vodu pije každý, mluví se zde tedy o věcech, týkajících se nás všech. Jelikož 21. století bude mimo jiné století válek o vodu, měli byste se ve vlastním zájmu dívat. Jako pedagog a biolog nemohu hodnotit jinak.(2.2.2010)

Výborný serial o vodě a proč se držet zkrátka při hodnocení, vždy je robré když někdo poukáže na věci které považujeme za samozdřejmost ale když je je potom ztratíme je zle a proto 5 hvězd a ani o jednu méně, voda byla je bude to nej společně se vzduchem co máme a proč je na této planetě život.(29.10.2011)