Dead Man Running

Mark Sayfritz

Alan Strachan

Scénografie:

Matthew Button

Je nutné se smířit s tím, že Ritchieho double klasiku nikdo nepřekoná (jestli nevíte, o které dva filmy se jedná, není "Dead Man Running" film pro vás!). Můžeme být pouze vděční za každého režiséra, který se ho snaží napodobit a přitom to totálně nedojebe. Alex De Rakoff to nedojebal, naopak příjemně potěšil. 75%(9.10.2011)

Docela slušný.Pravdou je ,že sem trochu ztrácel víru v ten film,asi po třiceti minutách to ztrácelo dech,ale konec byl už zase v pohodě.A nakonec to dopadlo i podle mejch představ.A jedna zajímavost.Možná jen můj pocit,ale představitel hlavní role,Tamer Hassan(anglický jméno jak ze žurnálu-cha cha)mi vzhledově připomínal Banderase,prkennym herectvim Seagala,a pohybem Van Damma.Ale jinak ucházející lehkej nadprůměr.60%.(27.11.2010)

Bohužel pro mě, jsem všechno pochopil, než byl konec, takže mě závěr vůbec nepřekvapil. Celou dobu to bylo takový nějaký. Herecké výkony - pohoda. Nic Extra. Danny Dyer mě už ale docela začíná štvát. Nějak mě přestává bavit. Za to Hassan mě furt baví! 50cent klasika. Prostě takovej normální UK film. 60%(12.5.2013)

Některé věci se daly očekávat s jistotou ponožek pod vánočním stromkem, některé herecké repliky nebyly zrovna ze zlatého fondu, ale i tak moc pěkný film ve stylu Guy Ritchieho (RocknRolla, Podfu(c)k, Sbal prachy a vypadni) a podobných. Pobaví, zápletka slušná, herci dobří - takže to nižší hodnocení (67%) bych nebral tak úplně vážně.(26.8.2011)

Britské krimi o bezvýznamných kriminálnících přivydělávající si na své živobytí s nádechem komediálního absurdna jsou moje srdcovky a když už Guy Ritchie točí blockbustery, musí to holt někdo dělat za něj..., škoda jen, že ne tak kvalitně. Danny Dyer je britská záruka filmu, u kterého se budete bavit a taky, že jsem se vcelku bavil. Bohužel Dead Man Running nenabízí absolutně nic, kvuli čemu byste si tento film měli zapamatovat, pustit si znova nebo ho někomu doporučit.(21.5.2010)

• - Na filmu se mimo jiné podíleli také angličtí fotbaloví reprezentanti Rio Ferdinand a Ashley Cole. (Gatz)