poster

Dead Man Running

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 92 min

Režie:

Alex De Rakoff

Kamera:

Ali Asad

Hudba:

Mark Sayfritz

Střih:

Alan Strachan

Scénografie:

Matthew Button
(další profese)
 • Soweek
  ***

  Britské krimi o bezvýznamných kriminálnících přivydělávající si na své živobytí s nádechem komediálního absurdna jsou moje srdcovky a když už Guy Ritchie točí blockbustery, musí to holt někdo dělat za něj..., škoda jen, že ne tak kvalitně. Danny Dyer je britská záruka filmu, u kterého se budete bavit a taky, že jsem se vcelku bavil. Bohužel Dead Man Running nenabízí absolutně nic, kvuli čemu byste si tento film měli zapamatovat, pustit si znova nebo ho někomu doporučit.(21.5.2010)

 • Lukoboss
  ***

  To už tady párkrát bylo - ultimátum na splacení dluhu, jinak kulka v hlavě a ještě člen rodiny jako rukojmí. Takže šup, trochu koksu si dáme, abysme to vydrželi celou noc a jdou se shánět prachy. Chvílema je to zábava, jsou tam i povedený komický scény, ale pak přijde zase nějaký hluchý místo nebo dokonce úplně zbytečná zápletka ve stylu "hurá, prachy už máme... ne, najednou se něco podělalo, tak zase znova a pořád dokola", což začne být po nějaké době celkem únavný. Když k tomu přičtu ještě naprosto otřesnej britskej přízvuk, nemůžu hodnotit jinak než průměrem. P.S.: Ústřední dvojice jako by z oka vypadla A. Banderasovi a Xindlu X... a to si nedělám srandu!(26.4.2013)

 • kapsomut
  ***

  Bohužel pro mě, jsem všechno pochopil, než byl konec, takže mě závěr vůbec nepřekvapil. Celou dobu to bylo takový nějaký. Herecké výkony - pohoda. Nic Extra. Danny Dyer mě už ale docela začíná štvát. Nějak mě přestává bavit. Za to Hassan mě furt baví! 50cent klasika. Prostě takovej normální UK film. 60%(12.5.2013)

 • Fr
  ***

  ,,Máš 24 hodin na splacení 100 000, nebo tě zabiju“..... Když se daří, tak se daří! Vše jde jako po másle. Nikdo se s ničím nesere a vo tom to je. Chrtí závody, boxerský souboj, trocha fetu a nájemná vražda – za 70 minut by mohlo bejt hotovo, kdyby ...tik, tak...tik, tak.... Ale naštěstí.... Taková napodobenina filmů G.Ritchie. Pohodová a svižná akce má jediný cíl – pobavit a to se daří. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci rozjet prodej zájezdů na lyžování v Dubaji. 2.) Dlužím jednomu magorovi 100 litrů a Spořitelna má zavřeno. 3.) Mám rád filmy z anglickýho podsvětí. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ **(24.5.2010)

 • 6thSun
  ****

  Je nutné se smířit s tím, že Ritchieho double klasiku nikdo nepřekoná (jestli nevíte, o které dva filmy se jedná, není "Dead Man Running" film pro vás!). Můžeme být pouze vděční za každého režiséra, který se ho snaží napodobit a přitom to totálně nedojebe. Alex De Rakoff to nedojebal, naopak příjemně potěšil. 75%(9.10.2011)

 • - Na filmu se mimo jiné podíleli také angličtí fotbaloví reprezentanti Rio Ferdinand a Ashley Cole. (Gatz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace