poster

Kung Fu Panda 2

 • USA

  Kung Fu Panda 2

 • Slovensko

  Kung Fu Panda 2

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2011, 87 min

Externí recenze k filmu (11)

 • Aktuálně.cz (Kamil Fila) ****

  "I továrenský a týmový způsob výroby v Americe má přece jinou podobu a míru vnitřní svobody než v Číně. Americká Kung Fu Panda je také méně výchovná a méně dbá na morální poselství v poměru k zábavě, než je zvykem u čínských animovaných filmů; ale zároveň ani kulturní experti nenašli na Pandě…" (více)

 • BestFilm.cz (Radovan Bašnák) ****

  "Abych to shrnul, pokud máte zájem se do kina jít odreagovat a zároveň zažít skvělé dobrodružství s kvalitní vizuální stránkou 3D, příběh Poa je pro vás jako stvořený! Nebude vás nudit, vše bude svižné a navíc propletené velmi vtipnými hláškami. Zajímavé zvířecí postavy tomu navrch dodají zvláštní…" (více)

 • FanMovie.cz (Klára Prchlíková) ***

  "První díl se od svého pokračování příliš neliší. Panda pořád hláškuje, je odvařený z bojového umění a ničí vnitřní klid mistra Si Fu. Jen už není tak vtipný. Neohrabaný, a přesto nadaný bojovník se jednoduše okoukal." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ****

  "Čo na filme najviac zaujme, je prostredie starej Číny a samozrejme milé a sympatické postavy, kde sa nepreháňa ani s trápnymi gagmi pre deti, ani s prílišnou milotou. Celých 90 minút tak ubieha úplne plynule a dospelí sa opäť nebudú nudiť." (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Kung Fu Panda 2 je dobrý akčný bojový komerčný film. Do akej miery napĺňa predstavu ideálnej animovanej zábavy pre rodiny s malými deťmi, je už iná otázka. Súvisí s otázkou dabingu – podobne ako Ranga, ak Kung Fu Pandu 2 bolo škoda dabovať do slovenčiny, alebo sa do distribúcie mala dostať aj…" (více)

 • Filmserver.cz (Natálie Bergerová) ***

  "První Panda byl filmem, u kterého se děti i rodiče svorně bavili, druhý díl je snímkem, u kterého se děti budou bavit a dospělí ho přežijí bez většího utrpení. Působí však ironicky, že film, v němž medvěd bambusový hledal vnitřní rovnováhu, sám sebe neubalancoval a spadl až po kolena do vod průměru…" (více)

 • Filmweb.cz (Kateřina Papstová) **

  "Kung Fu Panda 2 tedy potěší hlavně nejmenší diváky, kterým se budou jistě líbit všechna ta zvířátka a fakt, že ve filmu se pořád něco děje, je to barevné a hodně se to hejbe. Do takto ryze dětského animáku se tvůrci snaží vnést trochu toho filozofování ve stylu "Kdo jsem? Odkud jsem? Proč tu jsem?"…" (více)

 • Houser.cz (Iva Přivřelová) ****

  "Zábavný animák sršící energií, nejen pro děti, s roztomilým hrdinou, dokonalým a detailním technickým provedením, z atraktivního exotického prostředí Dálného východu, jedna z nejpůsobivějších pohádek od studia Dreamworks." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Kung Fu Panda 2 šlape, těch devadesát minut se budete nejspíš bavit, ať je vám šest let nebo každý den vstáváte v půl sedmé do práce. Jde o dobře natočený animák, který v akčním žánru zvládá držet krok s hranou konkurencí bez nejmenších problémů. Na rozdíl od jedničky se však tvůrci tentokrát…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) ***

  "Animák určený pro děti, nebo naopak pro dospělé? Roztomilá obtloustlá panda, nebo film plný popkulturních narážek, které pochopí jen fajnšmekři? A vůbec, je to solidní druhý díl, nebo se veze na úspěchu svého předchůdce?" (více)

 • Velkaepocha.sk (Jana Novotná, Petr Šváb) ****

  "Kung Fu Panda 2 je vcelku důstojným pokračováním úspěšného animáku. Dočkáme se dalšího vývoje hlavního hrdiny, rozkrytí mnoha (snad až příliš mnoha) otázek z prvního dílu a minimálního vývoje ostatních postav. Poselství se přesune z roviny trochu mystické do roviny ještě více psychologické a zabaví…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace