poster

Kiina (TV seriál)

 • Japonsko

  キイナ ~不可能犯罪捜査官~

 • Japonsko

  Kiina: Fukanô hanzai sôsakan

 • USA

  Impossible Crime Investigator

Mysteriózní / Krimi / Komedie / Drama

Japonsko, 2009, 9x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Zíza
  **

  Nakonec všichni zločinci byli hloupí i přes dobře vymyšlený plán, či původní "genialitu". "Pohodové", ale na můj vkus moc prosté, jednoduché. Navíc to stojí na docela nezáživné postavě. Herecké výkony ujdou, ale nic nevyčnívá, všechno je v normě, ač příjemné. Dokážu si to představit jako dobrou kulisy pro hospodyňky, když žehlí, vaří, perou, ... Nic pro náročného diváka. Přeloženo.(18.12.2012)

 • Vavča
  ***

  Vcelku solidní dektektivka "zvláštních" jevů, sice jsem si při vysvětlování někdy připadal jako školáček na hodinách fyziky. Jenže Miho Kanno jako Kiina nemá chybu. Má schopného pomocníka, kterého hraje Yuta Hiraoka, který plní funkci svalů, Kiina dává mozek. funguje to skvěle někdy, dozvíte se mraky zajímavých věcí. Je to ještě i rovina dramatu a komedie, ta ovšem oproti detektivní části někdy dost drhne a je občas i moc patetická. Nicméně zábava to byla dobrá.(14.10.2009)

 • ainny
  ***

  Kiina je taková roztomilá chodící encyklopedie paranormálních jevů. A když náhodou něco neví, tak si to holt v knihovně přečte. :^) Celkem solidní detektivky, v kterých se ale určité situace dost opakují a docela mi vadilo, že jsem často věděla kdy co přijde. Na rozdíl od Vavči jsem neměla pocit, že by Yuta Hiraoka plnil funkci svalů a schopného pomocníka. Spíš Miho byla ta chytrá a Yuta její protiklad - tedy za blbečka. V protikladu s někým takovým ta její chytrost líp vynikne, ne? :^)) Možná si to ještě někdy pustím, ale pokud budete mít chuť na japonské detektivky, tak bych spíš doporučila Galilea.(24.4.2012)