Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Rudovous
  ****

  Vtipne a napadite japonske detektivni dramo jen co je pravda. Takuya Kimura je v roli podivinskeho vedce oravdu paradni. Oko i dusi potesi v teto nekdy roztomile ulitle, nekdy az prekvapive vazne serii Haruka Ayase. Chameleonske herecke rozpeti Teruyukiho Kagawy je az dechberouci, role nesmluvaveho prisneho policisty je pro nej uplna hracka.(5.3.2010)

 • Vavča
  ****

  Perfektní série, Takuya se vážně překonává, nesledujete jeho, ale roli, kterou ztvárňuje a to se ne vždy každému herci povede. Dozvíte se tu spoustu vychytávek o lidském mozku, jsou zde povedené vtípky, Ayase Haruka jako asistentka Yuri Kazune. Pro holky fanservis není jen Takuya, ale i Mizushima Hiro v roli asistenta detektiva. Vážně mě bavilo tuto sérii sledovat. Van Halen a jejich song jako opening to byl výborný nápad. Série, která má výbornou komediální i detektivní část. A co dále potěší je hostování slavných herců,v každém díle někdo jiný - Kazuya, Koyuki, Gackt, Saki...(14.10.2009)

 • Maemi
  ****

  Kriminální seriály ani filmy téměř nesleduji, tudíž nemohu moc srovnávat. Mr. Brain stojí na výborné hlavní postavě Cukuma Rjúsukeho, nekonvenčního milovníka banánů, kterého mají ostatní tendenci neposlouchat, dokud se neukáže, že měl zase pravdu. Samozřejmě ho doplňují další zajímavé postavy, ačkoli méně výrazné. Přiznám se, že mě seriál začal pořádně bavit až třetím dílem a na konci jsem se opět začínala nudit, ale ty prostřední díly jsem si velmi dobře užila. Líbilo se mi, že i zločiny, z nichž některé vypadaly jako z hororu, byly ztvárněny s humorem, takže jsem se nakonec smála. Škoda, že nepřidali více dílů, co by se udržely na úrovni těch nejlepších epizod a co by rozpracovaly další vývoj, protože toto dílo má určitě potenciál.(6.7.2014)

 • Zoey90
  *****

  Mám pro detektivky slabost a MR. Brain má vše, co v detektivce hledám, zajímavý případ k vyřešení a vtipně vedené vyšetřování. A Kimura Takuya dal své postavě duši a do dnes si myslím, že v reálu je i on šílený vědec terorizující své okolí.(30.12.2013)

 • skretik
  *****

  Perfektný seriál... na konci už niečo bolo také trocha akoby "obohrané", ale stále výborná vecička... :) Hlavne začiatok (asi prvých 5 dielov :))... Som zvedavá na ďalšie, zatiaľ je ich len 8...(8.4.2010)

 • Krysap
  ****

  Opět si musím postesknout - proč jsou japonský seriály tak krátký? Sotva si člověk oblíbí hrdiny a sžije se s nima, tak je konec. Mr. Brain musí mít pokračování!!!(26.8.2014)

 • YukiKaze
  *****

  Jednuduše miluju tenhle seriál, kde se objevují moji oblíbenci jako je Gackto-san, Kamenashi Kazuya, Sato Takeru, Koyuki, Nakama Yukie, Ishiguro Hideo, Kamikawa Takaya etc. Nejvíc mě bavil Hiro a Kimura. Zlatíčka. <3 Že bych koukla znova??(16.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace