Tento romantický seriál z historie docela přesně popisuje poměry společnosti, kde majetky byly a budou vždy na prvním místě. Ale protože citům se nedá poroučet, tak mladí hlavní hrdinové dostali šanci svůj osud naplnit pozitivně. I když mají své výhody v bohatství rodiny a krásný zevnějšek nějaké životu nebezpečné dramatické okamžiky také prožijí. Nejsilnější je podle mě scéna, kdy se mladá kněžna musí rozhodnout, jestli vypije vodu s jedem, když je uvězněná a trpí velkou žízní nebo to neudělá. Však se podívejte sami.(2.12.2013)

• brasek

Od talianskych filmárov som očakával oveľa lepší výkon, ale zmohli sa len na hlúpu frašku. Do toho všetkého lacné exteriéry, trápne bojové scény z ktorých mi je zle a násilým vnucované emócie.(4.1.2018)

• Arsenal83

Kolega greenwitch spomína, že seriál docela presne popisuje pomery spoločnosti. To je i pravdou, no nejde o romantický seriál, ale o presladenú mini telenovelu. Okrem pohľadných hercov a herečiek a dobrých kostýmov sa tu stretávame len s večným plakaním do vankúša, malými dejovými zvratmi, intrigami postavenými na pokuse odpraviť jedného muža z tohto sveta a že im to trvalo až 3 časti. Seriál sa snaží tak tlačiť na emócie, že nakoniec nijaké nevyvolá. V porovnaní s inými talianskymi dobovými seriálmi je táto fraška výrazne dolu.(8.1.2017)