Reset

Hardwired

Reset

Akční / Sci-Fi

USA / Kanada, 2009, 90 min

Sice nízkoropočtové sci-fi, ale to bylo Dark City taky. Chytře vymyšlené, proti reklamám vtipně zaměřené, napínavě natočené. Má to hlavu a patu, což se nedá říct ani o mnohých blockbusterech. Je umění podobný film natočit, aby vypadal jako že je brnkačka ho natočit, přitom každý filmař ví, že právě žánrové filmy dobře natočit jde nejhůř.(16.11.2009)

Čip voperovaný do hlavy není už ve filmech nic originálního. Potíž je, že Reset nenabízí již žádnou jinou přidanou hodnotu, zajímavou zápletku nebo kvalitní herecké výkony. Toto je jen stěží průměrné sci-fi, které ničím neoslní. Val Kilmer i Cuba Gooding Jr. mají nejlepší léta herectví asi za sebou.(11.4.2010)

• dr.horrible

Že sú Val a Cuba dávno za zenitom,to už musí byť každému jasné nejaký ten čas.Že ale klesnú takto hlboko a pokojné béčkové vody,o ktoré sa nikto nezaujíma,vymenia za o dosť plytkejšie céčkové,do akých by sa hanbil vstúpiť aj Steven Segal,to som teda naozaj nečakal.Výsledok?Jedna z najtrápnejších vykrádačských úbohostí posledných rokov.Strašná blbosť!Vážne strašná a navyše sa ešte celý čas tvári,že má myšlienku. 0%(9.10.2012)

• mala_kea

Začátek průměrný, konec skvělý, ale hlavní částí má být střed, který v tomto snímku poněkud upadá. Nápad není rozhodně špatný, Cuba Gooding Jr. dělá co může, aby zachránil, co se dá, avšak Val Kilmer mi v tomto filmu vůbec nesedí. Když nepočítám poslední scénu, kde Cuba vystřílí z pistole víc nábojů než ze samopalu, ještě se přikloním ke dvěma hvězdám s dodatkem, že se tento snímek rozhodně nechá shlédnout, ale žádný zázrak opravdu nečekejte.(2.11.2009)

• WoWoW

Jediné co mě zaujalo na tomhle skvostu bylo, že Amerika takhle opravdu může dopadnout. Bude to několikrát zkrachovaná země, kterou budou ovládat megalomanské společnosti. Ale to je tak vše co se mi líbilo. O hlavní hrdiny v podání Goodinga Jr. bych si snad ani neopřel kolo, opravdu je jeho postava hrozně nesympatická, i když se mu stalo to, co se stalo. Prostě režie jako by nebyla a celé mi to přišlo šíleně hloupé a nezajímavé. Dokonce i Val Kilmer, kterému normálně hnusáky a zloduchy věřím mě zklamal. Takže ta jedna hvězdička je snad z milosti.(23.11.2009)

• Terry Chen

• - Natáčení probíhalo v Kanadě ve městě Langley a jeho okolí. (Terva)

• - Objevila se kritika, že na obrázku k DVD je Val Kilmer hubený a krátkovlasý, zatímco ve filmu takto nevypadá. (Terva)

• - Na konci filmu s v malé cameo roli objevuje Lance Henriksena. (Terva)