Reset

Reset

Akční / Sci-Fi

USA / Kanada, 2009, 90 min

• Smok

Kuba by už aj mohol začať čítať scenáre, keď sa v nejakom filme rozhodne hrať. Ináč si po účinkovaní v "Armáde jednoho" tento jeho ďalší omyl neviem vysvetliť. Vala Kilmera som už tiež videl v lepších roliach ako s tým príšerným účesom v štýle "celú noc som čumel do ventilátora". Celkovo sa z tohto nepodarku nakoniec vyvinula len prostoduchá reklama na nadnárodné spoločnosti, aj napriek tomu, že snaha bola o upozornenie na to, aké sú zlé.(6.12.2009)

Sledoval jsem to na svém noťasu HP, ze své pohovky Tara, na sobě ponožky Peace, kraťasy nike, triko hi-tec, k tomu jsem popíjel Fantu a jedl brambůrky Bohemia. Ach ty korporace. Zajímavý, ne úplně skvěle zpracovaný, ale rozhodně ne nudný fimík s parádními úvodními titulky. Trochu mi to připomínalo Běžícího muže.(7.11.2011)

• dr.horrible

Že sú Val a Cuba dávno za zenitom je každému dávno jasné. Že ale klesnú takto hlboko a pokojné béčkové vody, o ktoré sa nikto nezaujíma, vymenia za o dosť plytkejšie céčkové, do akých by sa hanbil vstúpiť aj Steven Segal, to som teda naozaj nečakal. Výsledok? Jedna z najtrápnejších vykrádačských úbohostí posledných rokov. Strašná blbosť a ešte sa celý čas tvári, že má myšlienku. 0%(9.10.2012)

• drakodlak

Téma, které se točí okolo nadnárodních korporací v blízké budoucnosti a nové formě distrubuci reklamy, které je sice samo o sobě docela zajímavé, ale obávám se, že forma jakou zvolil režisér/scénárista je poměrně trisní. Je to takový slepec něčeho a ničeho. Není to ani pořádný thriller, ani pořádná akce. Jalové "herecké" výkony, prostě celkově mě to vůbec nevzalo.(9.3.2014)

Dobré DTVéčko, které sice mělo k dispozici omezený rozpočet, ale díky vynalézavosti tvůrců, vypadá že bylo třikrát tak drahé. Cuba jako vždy přesvědčivý, Ironside sympatický a Kilmer... No, je docela vtipné, že na obálce dvdéčka vypadá Kilmer jako ze Svatého, zatímco ve filmu má řepu jako bezdomovec a hlavu jako medicimbal. A herecky je na tom ještě hůř. Nerad to říkám, mám ho jako herce rád, ale Kilmer tu hraje fakt děsně. Navíc je vidět, že celou tu roli natočil v jednom nebo dvou dnech a tvůrci ho potom vyčůraně rozvrstvili do celého filmu, aby to vypadalo, že nesleze z plátna. Jinak scénář není originální, ale je solidně napsaný, triky nejsou zlé a Henriksenova fotka na konci potěší. Pokud chtějí natočit pokračování, jsem pro.(26.12.2009)

• - Natáčení probíhalo v Kanadě ve městě Langley a jeho okolí. (Terva)

• - Objevila se kritika, že na obrázku k DVD je Val Kilmer hubený a krátkovlasý, zatímco ve filmu takto nevypadá. (Terva)

• - Na konci filmu s v malé cameo roli objevuje Lance Henriksena. (Terva)