• IQ Tiqe

Vydržel jsem 20 minut. Dvě pipky na roadtripu na soutež krásy. Afektovaný, trapný, nechutný. Casey Wilson hraje podobnou slepici jako v Happy Endings.(11.10.2013)

• elimS

15% - komentář 20ti slovy: Blbý a blbější v babském podání. Akorát trapnější, bez vtipu a scénář o hovně. Pravda, že párkrát jsem se "zasmál" a to je taky důvod proč davám 15%.(26.1.2016)

• kaylin

V jednu chvíli jsem se přistihl, že se dívám na tenhle film a nejsem schopný vnímat vůbec nic. Ale vůbec nic. Neskutečné, jak vás dokáže něco naprosto vypnout. Tohle není poklona. "Ass Backwards" je naprostá hloupost, kde jsou v hlavní roli s prominutím dvě naprosté krávy, které se mohly svého věku dožít jen naprostou náhodou. Hnusné postavy, na které se nedá koukat, ani není možné je poslouchat. Už nikdy, prosím! Nikdy nic podobného... jinak se bojím, že brzy půjdeme na pohřeb komedii.(29.11.2013)