Naomi je žena ve středních letech. Jednoho dne jde na setkání s přítelem, se kterým chtěla opustit Japonsko společně s 50 milióny yenů v hotovosti. Jenže Naomi po příchodu domů nenajde ani přítele, natož peníze. Všude jsou stopy krve, které vedou do skříně. Tam Naomi nalezne tělo mladého muže bez šatů, pokryté krví. Naomi ho převeze do nemocnice, muž utrpěl ztrátu paměti, proto mu Naomi dá jméno Yukio a zaměstná ho jako kurýra. Teprve časem si Yukio začne vzpomínat, kdo vlastně byl. (Vavča)

Zíza

Kimurův výkon jako vždy, koukám, že se už přes dvacet let drží pořád u stejného – tedy kvalitní výstup, nic, nad čím by divák musel protáčet oči v sloup. Každá epizoda má svůj příběh, ale ke konci se nám vynoří to, co provázelo Jukia celým seriálem a konečně se dozvídáme, kdo je a co se stalo. Objev to není špatný, tedy člověk nepociťuje zklamání. Vzhledem k tomu, že je to devadesátkový seriál, tak je v podstatě na dnešní dobu odvážný, dokonce i prsa tam uvidíte. Nikdo si nehraje na svatouška, všichni jsou poměrně rozumní, dokonce i to poselství, které prostě má každý japonský výrobek, nijak divákovi nevnucuje. Přišlo mi to jako dobrá oddechovka. Nic náročného, ale ani primitivního. Jen škoda, že se to nedá sehnat v lepší kvalitě. Jaké to asi je přijít o paměť? Záviděníhodné? Smutné? Cool? Lepší 3*. ()