Reklama

Reklama

Dobrodružství v Amazonii

(festivalový název)
  • Francie Amazonia (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Po havárii letadla se opičák Sai, který celý život vyrůstal v zajetí, ocitne sám a ztracen v poušti amazonské džungle. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (5)

Evander 

všechny recenze uživatele

Dobrodružství v Amazonii je skutečnou pastvou pro oči díky mnoha detailním, nádherným a unikátním záběrům, které jsem zatím jinde neviděl. Zaujme i koncept dokumentu, který ač beze slov, má poutavý příběh malého opičáka. ()

Reklama

liBOREC564 

všechny recenze uživatele

Vizuálně i jinak povedený film. Obejde se prakticky bez jediného slova. Jen mi vrtá hlavou, kolik autoři při natáření potřebovali záložních opiček. Některé momenty mi přišly natočené stylem "Záložní opice 52 na scénu s hadem/sovou/potokem/pavoukem... ". ()

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Jsou to obrazy bez tvůrčí myšlenky. Sai jednou plave, jednou tady prší, jednou se cítí ohrožený, atd,atd. Nevidím nic víc. Máme třeba film Hanuman, kdo neviděl třeba se podívat jak vypadá když někdo tvoří. 2,5/5 ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Úžasné představení Amazonského pralesa, z pohledu opičáka Saie, který vyrůstal od malička v zajetí a po letecké nehodě, při které byl přepravován, se ocitá uprostřed tohoto pro něj neprobádaného kousku světa, plného dobrodružství, nových objevů i skrytých nebezpečí. Jedním slovem nádhera. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama