Pelíšky slavných (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2009, 15 min

• kingik

Chcete vidět jak bydlí české celebrity? Ale ano, pár "bejváků" se dá vidět, ale co z toho. Mé hodnocení: 20%(5.8.2013)

• NinadeL

Lacinější verze nováckých nebo primáckých pořadů o malých českých celebritkách. Začíná mi být TV Barrandov docela líto...(7.1.2010)

• WANDRWALL

TV B. bojuje o diváka. A že mu to někdy nevyjde, to je jasné. Nedaří se to i jiným TV. Ale nápad navštívit s kamerou slavného až v jeho pelíšku není špatný!(8.9.2010)

• Segrestor

No, slavných... řekněme spíš vychcaných fakanů prominentních pohlaváru dřepících na prameni českých televizí, vyžraných fakanů komunismu, kteří se dokonale adaptovali na ten náš neobyznys, časopisových ksichtů, nesmrtelných zombie, botoxových panáků, neustále protěžovaných netalentů a dalších jinak velmi nesympatických postav. A jejich pelíšky? Facka do xichtu průměrnému Čechovi, kterej jim svou blbostí tyhle VIP životy sponzoruje.(16.2.2013)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(24.10.2013)