Pelíšky slavných (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2009, 15 min

• WANDRWALL

TV B. bojuje o diváka. A že mu to někdy nevyjde, to je jasné. Nedaří se to i jiným TV. Ale nápad navštívit s kamerou slavného až v jeho pelíšku není špatný!(8.9.2010)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(24.10.2013)

• AngelAngie

Chápu, že se chce TV Barrandov více dostat do podvědomí, ale touhle cestou to půjde opačným směrem.(2.12.2009)

• NinadeL

Lacinější verze nováckých nebo primáckých pořadů o malých českých celebritkách. Začíná mi být TV Barrandov docela líto...(7.1.2010)

• Segrestor

No, slavných... řekněme spíš vychcaných fakanů prominentních pohlaváru dřepících na prameni českých televizí, vyžraných fakanů komunismu, kteří se dokonale adaptovali na ten náš neobyznys, časopisových ksichtů, nesmrtelných zombie, botoxových panáků, neustále protěžovaných netalentů a dalších jinak velmi nesympatických postav. A jejich pelíšky? Facka do xichtu průměrnému Čechovi, kterej jim svou blbostí tyhle VIP životy sponzoruje.(16.2.2013)