poster

Vraždy v Kaifecku

 • Německo

  Hinter Kaifeck

 • anglický

  Kaifeck Murder

Mysteriózní / Thriller / Horor

Německo, 2009, 86 min

 • Mulosz
  ***

  Tento film jsem rychle volil v nahle vznikle casove mezere na Febiofestu, a to pouze podle zeme vzniku, aniz bych mel objektivne moznost studovat anotaci. Ackoliv byl snimek dobre remeslne zvladnuty, jde o zcela schematicke dilo, ktere nicim neozvlastnuje zavedene konstrukce. Nutno vsak dodat, ze nejsem buhvijaky fanousek tohoto zanru.(6.4.2010)

 • LiVentura
  ***

  Velmi atmosférické, opravdu technicky zvládnutý počin, závěr slabší, nicméně sektářským násilím vysvětlit nejzáhadnější německé vraždění, inu proč ne.. Ty kostýmy byly úžasné, akorát pořád nevím, jak Ti sektářští dělali v nich ty příšerné zvuky!!!? :-)(30.11.2012)

 • Crocuta
  **

  Značně nesmyslný příběh, jehož rozuzlení je stejně nedotažené jako celá zápletka. Motivace jednání většiny postav zůstává divákovi utajena, hlavní hrdina se chová jako magor a hledat v ději nějakou logiku je rovněž naprosto marné. Zbývá tedy jen jakás takás atmosféra, čerti s motykou pobíhající po lese, nějaká ta záhada (kterou vám ale stejně nikdo uspokojivě nevysvětlí) a A. M. Lara, která je půvabná jako vždy, ale její role tentokrát za moc nestojí...(24.10.2010)

 • Jiri_Jaros
  ****

  Kdyby mi někdo vyprávěl, o čem film je, asi bych se na něj nedíval. Na druhou stranu musím přiznat, že nás to s tátou tak nějak upoutalo a dokukali jsme to do konce.D Asi proto, že na ČT nejsou reklamy, ale i tak se to dalo. Řemeslo odvedeno celkem obstojně, trocha napětí taky, příběh se rozvíjel.(30.11.2012)

 • JFL
  *

  Naprosto nesoudržný blábol, kde míra vnitřní logiky je nepřímo úměrná samoúčelným rádoby lekačkám.(5.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace