Madžo saiban (TV seriál)

Majo saiban

Witch Trial, The

Krimi / Drama

Japonsko, 2009

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Nevím, ale cítím to jako ohromné zklamání. Začátek mě moc nevzal, všichni musí nějakým hrozným způsobem zhřešit, aby mohli být vydíráni... Všichni to jsou idioti, až to bolí, a zlo je nakonec nejchytřejší. Think twice. I když mám Ikutu Tomu moc ráda a měl tady mé sympatie, tak se cítím prostě strašlivě okradená o čas, který jsem tomu věnovala. Ale to je můj pocit, ostatní to hodnotí kladně. Přeloženo.(4.3.2011)

Jedno z největších překvapení poslední doby. Tedy pro mě, protože jsem čekala něco úplně jiného. Pustila jsem si "Soud s čarodějnicí" s tím, že půjde o mystiku a nadpřirozeno... Utvrdil mě v tom i úvod kde hlavní hrdina mluví o podivných věcech, které se kolem porotců /o ty jde především/ začnou dít. A ono je to najednou úplně jinak. Jedna epizoda má cca 36 minut a na to abych se dívala vždycky jenom na jednu to bylo žalostně málo. Každý z porotců má slabé místo a nejde jen o hříchy z minulosti i láska matky k dítěti může být achillovou patou... Navíc se mi hodně, ale opravdu hodně líbila kamera. Přechody do černobílých snímků, zastavování záběrů... No a třešnička na dortu - Ikuta Toma - na začátku nevyzrálý kluk a na konci muž, který dospěl a zjistil jak je naivní.(7.9.2011)