Hana zakari no Kimitachi e - Special (TV film)

• japonský

Hanazakari no kimitachi he - Special

• japonský

花ざかりの君たちへ~イケメン♂パラダイス~スペシャル

For You in Full Blossom - Special

Komedie / Romantický

Japonsko, 2008

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Aspoň se potkáme s Julií :-) Opět velmi povedené, tak co bychom taky od Hana-kimi mohli jiného očekávat... :-D(3.11.2009)

Slabší než seriál, bohužel. Původně jsem spíš čekala, že se bude jednat o jakési završení a že se speciálem dořeší vztah mezi Mizuki a Izumim, jelikož v tomto ohledu skončil seriál tak nějak nejistě. Ale místo toho sledujeme zpětně události, které se měly odehrát mezi sedmým a osmým dílem a jen něco málo z toho, co se stalo po skončení seriálu... a v tomto málu se nic zvláštního stejně nestane, takže nic moc navíc se nedozvíme. Díky speciálu se akorát seznámíme s novou postavou Julií a zažijeme pár dalších směšných epizod. Toť vše. Stále příjemné, jako byl seriál, ale na speciál mi to přijde tak trochu bezvýznamné. ~(3,8)~(12.2.2011)

No. Scénář. Kdyby se to zkrátilo na standardní třičtvrtěhodinu, hodnotil bych lépe. Takové rozbité. Méně živé a vtipné. A postava Julie mi nesedla. Na druhou stranu, pokud máte rádi seriál Hana Kimi, toto určitě budete chtít vidět. Váhal jsem mezi 3 a 4*, dal jsem 3, ale nelituju, že jsem viděl. ■ "To je můj ručník."(1.6.2013)

Speciál Hana zakari není tak dokonalý jako seriál, ale byla to milá vzpomínka na partu praštěných středoškoláků. A slyšet Sana zpívat Love Me Tender byl zážitek dne. Navíc mu to opravdu sluší, když se, chlapec jeden vážná, usměje :-)(3.4.2013)

Zbytočne pridlhé... Seriál je podstatne lepší... aspoň pre mňa :)(10.3.2010)

Speciál..hm. Jako proč ne, ale tak nějak mi to přišlo zbytečné a chvílemi dosti rozpačité (topící scéna - co to bylo???). Nic se tím naštěstí moc nezkazilo, ale uchovat si pocit ze závěru seriálu bohatě stačí. Navíc vidět Izumiho s novým sestřihem, proč ne?!(1.3.2011)

• Sermone

Podstatne horšie ako seriál. Zbytočne naťahované scény strácali humor a tá bláznivosť začala zachádzať za hranice znesiteľnosti. Keby sa to skresalo do štandardnej seriálovej dĺžky, tak by výsledok mohol byť oveľa lepší. A záver bol ešte väčšia tragédia ako ten z poslednej časti série. Naozaj veľmi slabá bodka za tak dobrým seriálom.... 30% (14.6.2016)