Jackass: The Lost Tapes je přehlídkou bláznivých kousků známé partičky chlápků, kteří jsou opět připraveni pro pobavení své i diváků provozovat ty největší šílenosti, při kterých nejdou pro vlastní zranění daleko. Fanoušci v Americe dokonce Jackass: The Lost Tapes označili za jeden z nejlepších počinů této skupinky podivínů. Sami tvůrci říkají, že film vznikl, aby se na DVD konečně dostalo to, že se jinak třeba nevysílalo, ale nechtěli, aby o to diváci přišli. Jackass: The Lost Tapes tak obsahuje původní "Satan vs Bůh", či to, jak si necenzurovaně Knoxville zlomil kotník. (Paity)

WHMMD

Malo to pár vtipných okamihov, ale väčšinou tam šlo iba o fekálny humor. Pozerať sa ako niekto zožerie desať vajec, vgrcia ich, opraží ich a potom ich zase zožerie, tak to fakt nemusím. ()

knoxville

No tazko hodnotit, ocakaval som bonusove nezverejnene zabery takze som bol sklamany kedze ide len o veci nevydane na dvd avsak odvysielane na MTV. Su to ale uplne klenoty zo zaciatkov Jackassu takze hodnotim ako povodny Jackass teda 5*. ()

MiSHeC

Jackass sa da pozerat stale dookola s mesacnou pauzou, po ktorej sa velmi lahko da zabudnut, co za blbosti jackassaci robili... Napriklad mne ho pripomenuli na novy rok, ked bola v TV J. 2; tak som kukol, a ako uz bolo uvedene, nic ma to nestalo a dalo sa aj zasmiat ()

Vonter

Vítejte v našem restaurantu. Dnešní MENU je: Báječná předtrávená omeletka doktora Chocholouška se sýrem a rajčátky. Následuje nepřeberné množství různě upravených výkalů, ať už vynikající sázené hovno, podávané na keramickém prkénku, nebo míchané golfové lejno s trochou čerstvé luční trávy. Dále tu máme turistické menu pro více osob v podobě litrů chutných zvratků, podávaných na parkovišti. Pro labužníky máme připravený speciální dezert v podobě půlkilového holuba z nosu, jemně posypaného špínou z podnehtů. Při jídle můžete sledovat naší velkoplošnou obrazovku, kde promítáme pár trapných, až nudných vystřižených záběrů z proslulých Jackass. Těšíme se na vás. ()