Njan koi! (TV seriál)

• Japonsko

Nyan koi!

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2009, 12x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Subjektiv

Když urazíte, byť nechtěně, hlavu kočičí soše ve svatyni, stihne vás přísný trest. Může se vám třebas stát, že se začnete měnit v kočku. Nejdříve rozumíte jejich řeči, což samo o sobě je spíše dar, ale pak... není po čem toužit. A Junpei, který je na kočky alergický a naprosto je nesnáší, ten teprve trpí jak zvíře. Naděje však ještě nezemřela - pomůže-li stovce koček, kletba se zlomí a Junpei zůstane člověkem. Tolik k ději nového anime, které přes zdání mýtičnosti, tajemna a budování vztahu (mladičkého) ke zvířátkům, není ničím jiným než pásově vyrobenou miniharémovou rabukome (romantickou komedií). Dojem po třech dílech: **. Pokračovat nehodlám. Hodnocení pro malý počet shlédnutých dílů uděleno pouze slovně.(20.10.2009)

Meoooow. Mačky miluje predsa každý, obzvlášť naši rómsky spoluobčania, to však odbočujem od témy. Nyan Koi! je fantasy háremovka, ktorá nás zoznámi ako s problémami stredoškolákov, tak aj s problémami ich domácich miláčikov. Mačky sú internetová senzácia, takže je logické použiť ich v anime a nalákať tak zainteresovanú skupinu divákov. Čo sa týka anime, približne od piatej epizódy sa všetko poserie a príbeh nahradí stará známa šablóna boy-meets-girl. Aspoň že čičiny sa starajú o zábavu, keď už ju Junpei a spol. tak radostne kazia. Anime si aj tak žiada o pokračovanie, buď o druhú sezónu alebo o krátke OVA.(29.1.2013)

Ďalšia háremovka. Nie som ich najväčší fan, ale má to svoje svetlé stránky a vtipné, hlavne mačacia kliatba a Nagi-senpai. Pekné 3 hviezdičky.(28.11.2009)

celkom pohodove anime o jednom chalanovi(a kopou dievcat), co rozumie mackam.(3.7.2010)

Nenáročné a oddychové anime plné romantických klišé a k tomu celkem osekaný příběh zakletí od kočičího boha. Neuškodí se podívat dílů je jen 12 a konec je hodně otevřený, možná tedy bude i pokračování.(29.2.2012)

Miloučké anime, kde mají kočky mnohem větší význam než lidé. Každá z nich je úplně jiná. Jedna je zkušená, vyžraná a moudrá, druhá dobrosrdečná ale submisivní a další je zase vznešená. Prostě, kočky jsou všude. Co víc si mohou milovníci koček přát? Kočka má problém, tak jí musí, ve svém vlastním zájmu, pomoci středoškolák Junpei, na kterého byla uvalena strašná kletba, kterou musí zlomit, jinak se z něj stane kočičák, a to by v jeho případě nedopadlo moc dobře, protože je silně alergický na kočky. Kletba mu alespoň umožnila, aby mohl rozumět kočičí řeči a to mu usnadňuje lépe naslouchat jeho kočičím kámošům. Taky mu to dost nahrává k tomu, aby se sblížil s jeho spolužačkou, do které je zakoukaný, jelikož ona také ujíždí na kočkách.(17.7.2017)