Tajemství nových dinosaurů (TV seriál)

Dinosapien

Akční / Dobrodružný

USA / Kanada, 2007, 21x15 min

Jan Pester

Rob Lord

Scénografie:

John Blackie
  • Radyo

Těžce stravitelná blbina s úděsnými herci a zoufale směšnými dinosaury, které navíc tvůrci obdařili inteligencí a schopností mluvit (byť omezeně). Prostě děs.(22.11.2014)

• willis

Slaboduché, včetně hereckých výkonů a to jak dinosaurů, tak lidí.. Děti tak kolem 5-ti let to ale může zaujmout.(6.10.2010)

Vadilo mi,že tam občas jenom kecaly kraviny.Jinak dobrý seriál.(31.3.2012)

• Smok

71%??? To čo je? Seriál zatiaľ zrejme hodnotili len Spinosaurovi mulťáci, lebo ináč si tie percentá pre túto stupídnu detskú zábavu neviem vysvetliť. Dej strašný, nápad nulový, paleontologická vierohodnosť nikde, proste sa len naanimovali nejaké príšerky, z ktorých navyše "hlavný hrdina" vyzerá ako vypĺznutá sliepka a je skôr na smiech (viď plagát). Túto demenciu treba obísť oblúkom.(13.12.2009)

Pěkný seriál. Dávali ho ve Studiu kamarád, nebo ještě dávají. Strašně mě bavilo se na to koukat, až mi to připadalo otravný :)(30.11.2014)